Lidé, kteří se snaží zvýšit své finanční prostředky, obvykle snižují výdaje. To se jim ale nechce, protože jsou zvyklí na určtý standard, který nechtějí snížit. Je tu ale jedna možnost: vydělat si víc peněz! Přinášíme vám spoustu rad, jak zbohatnout. Peníze navíc můžete využít ke splacení dluhu, dovolené navíc nebo je můžete ušetřit. Tyhle způsoby, jak zbohatnout, vážně fungují! Který si z nich vyberete? Nebo jich zkombinujete víc? Nutno dodat, že za vším stojí práce a úsilí a nic není zadarmo.

Způsobů uvádíme hodně, proto si každý může vybrat ten který bude vyhovovat jemu. Pokud budete mít další nápady a připomínky, neváhejte se o ně podělit v komentářích.Efektivní způsoby, jak zbohatnout

jak zbohatnout
Foto: pexels

Změňte práci

Usilujte o práci s lepší pozicí a platem. Máte přece už dost zkušeností! Nebo své aktuální firmě malinko pohrozte, že odejdete, možná že vám zvednou plat sami od sebe. Ato je bod číslo 2.

Řekněte si o zvýšení

Za pokus nic nedáte.

Buďte na volné noze

Výborný způsob, jak cestovat a pracovat zároveň. Mějte své klienty a určujte si hodinové sazby. Pokud máte málo peněz, oslovte další klienty. Nezapomeňte se však hned ze začátku dobře nacenit.Blog

Baví vás psát? Skvělé, za minimální náklady si založte blog, pište poutavé a zajímavé články a vložte reklamy. Postupem času začne vydělávat, pokud ho lidé budou číst.

Vystupujte jako tutor

Jste v nějakém oboru vážně dobří? Dokážete lidem dobře poradit? Dělejte takzvané tutoriály, neboli návody formou videí, za které dostanete od lidí zaplaceno.

Vyučujte na online kurzu

Umíte perfektně nějaký cizí jazyk? Nebo doučujete češtinu? Výborně, přes skype se můžete spojit s kýmkoliv na světě a dávat mu lekce. A navíc vydělávat.

Provázejte cizince po městě

Budete takový průvodce, který dostane partu lidí a provádí v jazyce, který umí a kterému rozumí i skupina. Dostanete za to slušně zaplaceno.Staňte se řidičem

Potřebujete si přivydělat a milujete řízení? Není nic lepšího než si vydělat peníze tak, že budete rozvážet lidi. Pokud máte odvahu, zkuste to.

Venčete psy.

Pokud jste milovníky zvířat a jste rádi venku, buďte profesionální hádač psů, který je vyvenčí a zaběhá si s nimi. Lehký způsob přivýdělku.

Myjte auta.

Žádná těžká práce, kterou zvládne každý. Nejvíce se hodí pro mladé lidi a je to skvělý přivýdělek během prázdnin.

Uklízejte domovy

Za úklid luxusních kanceláří či bytů dostanete také slušně zaplaceno.

Foťte

Baví vás fotit? Skvělé! Pokud máte i potřebnou techniku, začněte za peníze fotit svatby, portréty, děti, celé rodiny, páry.. Začněte na pár cvičných fotkách a umístěte je na sociální sítě. Nabídněte svoje služby a někdo se třeba ozve.

Hrajte

Víte, co je busking? Říká se tomu hraní na ulici. Pokud se budete líbit, můžete vydlat slušných pár stovek a ještě zabavíte sebe i ostatní. Možná někomu i vykouzlíte úsměv na tváři.

Dělejte mystery shopping

Spočívá to v tom, že hodnotíte produkty (často jídlo) v různých obchodech, podnicích a restauracích. Nakoupíte, vyzkoušíte, sníte a následne napíšete reálnou a upřímnou recenzi. Za to poté dostanete zaplaceno za vaše hodnocení.Pronajímejte byt nebo pokoje

Pokud se nebojíte, skvělý způsob, jak zbohatnout. Pronajměte cizincům pokoj a nechte si za to náležitě zaplatit. Výhodou je, že poznáte nové lidi, kultury a možná i kamarády.

Pište články

Jste dobří v psaní? Spousta firem hledá kreativní a tvořivé osoby, které budou psát články a reportáže na určitá témata.

Prodávejte věc

Máte doma spoustu zbytečných věcí, oblečení nebo i nábytek? Existují portály jako aukro nebo bazoš, kam můžete své věci vložit a ačekat, zda si je někdo nekoupí. Oblečení zkuste prodat na Vinted.

Prodejte své vlasy

Máte opravdu dlouhé a kvalitní vlasy? Změna je život a proto se nechte ostříhat! Ustřižené vlasy prodejte a můžete na nich opravdu vydělat. Vše záleží na délce a kvalitě.

Prodejte zlato a stříbro

Je to sice škoda, ale pokud máte doma tyto drahé kovy, jste bohatí již teď. Je o ně velký zájem a proto je zkuste prodat. Cena se odvíjí od množství.Umístěte reklamy na své auto

Věděli jste, že můůžete vydělávat tím, že své auto necháte oblepit reklamami a bude vám to přinášet pravidelný příjem?

Takhle se vám jistě podaří zbohatnout!

Další způsoby, jak zbohatnout, když máte v kapse jen pár tisíc.

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.