Víme už dlouho, že existují zbraně, kterým muži nedokáží na ženách odolat. Víte, jak tyto ženské zbraně používat? Je to jednoduché a pokud víte co a jak, muži vám budou ležet u nohou. Nejste si jisté jak na to? Pojďme se na to společně podívat!

16 věcí, kterým muži nedokáží na ženách odolat

muži nedokáží na ženách odolat
Foto: pexels

Každá z nás nemá všech 17 zbraní, ale některé se jistě najdou, tak je neschovávejte a neváhejte je použít! Zbraně a triky, kterým muži nedokáží na ženách odolat.

Kousání do rtu

Rty přitahují pozornost a mnoho mužů si spíše představí, že budete jemně kousat do jejich rtu. Proto se jim to tolik líbí. Pokud přidáte rtěnku, efekt bude ještě větší.


Jemná pleť

muži nedokáží na ženách odolat
Foto: pexels

Nic není více sexy než žena s hladkou a jemnou pletí. Působí to čistě a muži si opět představí, jak hladké musí být, když na ni sahají.

Drdol

muži nedokáží na ženách odolat
 Foto: pexels

Trik je v tom, že drdol nebo culík, zkrátka jakýkoliv stáhnutý účes odhaluje partie, jako jsou uši či ramena. Běžně jsou totiž pokryty vlasy, muži milují, pokud vám tyto části těla koukají, zvlášť u ramen to platí dvojnásob!Neobvyklý vzhled

Kreativní lidé a ti, kteří vypadají neobvykle přitahují všechny ne? Ať už se jedná o tetování či modré vlasy, rozhodně budete jiná než ostatní a to se mužům líbí. Také to může vypadat drsněji, což je opět přitahuje.

Nošení pánské košile

Když žena řekne: „Chci si obléknout tvoji košili, chci ji mít na sobě a cítit ji“, muž poslechne a myslí si, že žena žádá blízko nejen jeho košili ale i jeho osobu. Navíc to vypadá fakt dobře!

Pohled přes rameno

Tajemný pohled přes rameno v mužích vyvolává zvláštní pocity. Je to proto, že na dřívějších reklamních plakátech byly dívky, které se dívaly stejným způsobem a představovalo to ten ideál krásy.

Sebevědomí

muži nedokáží na ženách odolat
Foto: pexels

Když o sobě žena ví, že je krásná a vstoupí do místnosti, přitáhne pozornost spousty mužů. Musí to být ale zdravé sexy sebevědomí, ne přehnané, pak to již přitažlivé není a vypadá to spíš arogantně a namyšleně.

Topy s holými rameny

Jak již bylo zmíněno, holá ramena, záda a šíje jsou pro muže sexy znamení. Je to jedna z věcí, kterým muži nedokáží na ženách odolat. To samé platí o šatech 🙂

Podpatky

muži nedokáží na ženách odolat
Foto: pexels

Jsou dvě skupiny žen. Ty, které podpatky milují a neumí si bez nich představit den a potom ty, které je nenávidí a neumí na nich chodit. Muži ale podpatky naprosto zbožňují! Nejenom, že vaše nohy vypadají delší, ale i chůze je sexy a hladká. Nebojte se toho a obujte podpatky 🙂 Alespoň příležitostně!

Sexy hlas

Muži jsou okouzleni dychtivým vysokým hlasem, některým se zase líbí sexy chraplák. Pokud vlastníte jeden z těchto hlasů, využijte toho!

Plné rty

muži nedokáží na ženách odolat
Foto: pexels

Plné krásné rty jsou symbolem přitažlivosti u žen. Podtrhněte je výraznou rtěnku, přidejte lehké kousnutí a máte vyhráno! Nikdy si ale rty nezvětšujte tak, že je přetáhnete rtěnkou nebo tužkou, bude to vypadat spíše směšně. Pokud nemáte plné rty, nevadí, ale nesnažte se o jejich vytvoření.

Sportovní legíny

Pro všechny, které mají rády sport. Minimálně důvod k tomu, proč sportovat. Uplé legíny obtáhnou vaši postavu a to se mužům líbí. Ideální čas jít do tělocvičny!


Pihy

Říká se, že kdo neměl zrzku neví, co to je láska. Pihy jsou sexy, akorát těm, co je mají, se to špatně vysvětluje. Buďte na ně pyšné a použijte je jako svoji ženskou zbraň!

Přirozený makeup

Muži dávají rozhodně přednost jen lehkému líčení, doplněné jen třeba řasenkou. Nemají rádi umělé nehty, řasy, silné vrstvy makeupu a tmavé stíny. Nejradši nás mají odlíčené. Ale to se zase nelíbí nám 😀 Takže něco mezi.

Brýle

muži nedokáží na ženách odolat
Foto: pexels

Brýle poskytují našemu vzhledu určitou přísnost a nedosažitelnost, která přitahuje muže jako magnet. Navíc si je můžete vzít do ruky a hrát si s nimi, tomu muži opět neodolají.

Upřímný úsměv

Mnoho dívek svůj úsměv zakrývá, nechtějí ukazovat svoje emoce. Je to škoda, protože smějící se žena, která ukazuje to, jak je šťastná je pro muže to nejhezčí. Smějte se, jak jen to jde. Ještě k tomu, smích je nakažlivý 🙂

Znáte další věci, kterým muži na ženách nedokáží odolat? Pošlete nám je a my je zveřejníme!

Přečtěte si článek 13 věcí, které by muž nikdy neměl přiznat ženě.

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.