Znáte situaci, kdy si myslíte, že svým kamarádům a známým můžete důvěřovat, ale realita je bohužel někdy jiná. Můžete na to později dost doplatit a proto je dobré znát triky a způsoby, jak zaručeně poznat lháře. Pokud chcete přijít na lži, které vám servírují lidé dnes a denně, podívejte se s námi na rady, jak takového člověka, který vám lže, poznat. A pokud tvrdíte, že vám nikdo nelže, není to pravda. Každý někdy zalže a to i blízkému. Nebo vy jste snad nikdy nezalhali?Jak zaručeně poznat lháře?

jak zaručeně poznat lhářeFoto:  pixabay4. Lháři neradi zmiňují sami sebe.

jak zaručeně poznat lháře

Když lháři lžou, mají tendenci vyvrovávat se mluvení o sobě. Mluví nebo píší o ostatních, o třetí o sobě.

3. Lhář má negativní postoj.

jak zaručeně poznat lháře

Lháři jsou často záporní a negativní a podvědomě se viní ze své vlastní lži.2. Lháři argumentují co nejjednodušeji.

jak zaručeně poznat lháře

Lidé, co lžou obvykle vysvětlují vše jednodušše, protože jejich mozek odmítá myslet na složité argumenty.

1. Lháři používají matoucí výrazy.

jak zaručeně poznat lháře

Navzdory jednoduchému vysvětlení, lháři používají komplikovaná slova a strukturu věty. Vkládají zbytečná a bezvýznamná slova, ale věrohodně znějící argumenty, které pomáhají nafouknout jejich podvod.+ BONUS

jak zaručeně poznat lháře

Pokud si nevšimnete žádného uvedného signálu, ale stále máte pochybnosti, podívejte se do očí svého soupeře. Lhaní nás znervózňuje a to se projevuje na šíři zorniček.

Tohle je odpověď na to jak zaručeně poznat lháře.

Díky těmto psychologickým trikům ovládnete kohokoliv.

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.