Ze všech stran slyšíte, abyste nebrali svého psa do postele? Že máte spát sami a mít postel jen a pouze sami pro sebe? My to teď vyvrátíme! Pokud máte psa, měli byste spát v posteli se psem!

Klidně si vezměte svého čtyřnohého mazlíčka do postele, bude to mít pozitivní přínos pro vás i pro vašeho psa. A v pohodlí budete oba, věřte nám.

spát se psem v posteli
Foto:

1. Komfort

Ať už se jedná o teplé tělo vašeho mazlíčka nebo o jejich dýchání – je to něco tak příjemného. To oni dělají vaši postel ještě pohodlnější.

2. Proti nespavost

Jejich přítomnost uklidňuje, zmírňuje stres a oddaluje všechny myšlenky, kvůli kterým tak často nemůžete spát.


3. Mazlení

Mazlení s vaším pejskem pomáhá proti nespavosti a úzkosti. Ze psa vyzařuje klid a pozitivní energie. Zkuste takovou terapii.

4. Poskytují teplo

Pes funguje jako takové živé topení. Kdo by nechtěl trochu tepla v zimních nocích?


5. Proti depresi

Pes nabízí bezpodmíněčnou lásku. Pro někoho, kdo trpí depresemi a bojuje s nimi, se může jednat o skvělou terapii. Pes vás vyslechne, bude vás mít rád a nebude vás kritizovat. Takže jakmile budete smutní, je jasné za kým jít jako první.

6. Bezpečno

Se psem v posteli se budete cítit více v bezpečí, protože pes bude váš ochránce.


7. Je to skvělé i pro vašeho psa!

Váš pes miluje najvíce na světě vás. Dovolte mu, aby s vámi mohl trávit co nejvíce času. Budete potom oba spát klidně s sladce.

Už víte, proč spát v posteli se psem.

Přečtěte si článeko tom, jaké pozitivní následky má spánek po obědě.

 

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.