První milování si většina lidí představuje jako nádherný zážitek. Faktem je, že je to většinou hodně vtipné a nepovedené. Pokud vás to čeká nebo se by k tomu mohlo schylovat, povíme vám, jak se na to pořádně připravit. Nebo jestli jste rodič, který by svému dítěti rád předal cenné rady, bude se vám to také hodit.

Přečtěte si také: 7 překvapivých věcí, které se stanou, když přestanete mít sex7 tipů co nepodcenit při prvním milování

první milováníFoto: pixabay

Přečtěte si také: Jak se poprat s menopauzou? Tady je 8 věcí, které vám pomohou

1. Nezapomeňte na ochranu

To je snad to nejdůležitější. Za prvé asi nechcete mít z prvního potěšení miminko a za druhé myslete na to, že se vždy musíte chránit před pohlavními nemocemi. Noste u sebe ochranu vždy a všude, nikdy nevíte, kdy ji budete potřebovat.

2. Důležité je místo

Dopředu místo připravte a uzpůsobte ho tomu, co se tam bude dít. Informujte o tom i svou polovičku, se kterou plánujete strávit noc.

3. Netlačte na pilu

Nejhorší je, když na dotyčného tlačíte, možná k vytouženému ani nedojde. Dejte tomu čas a volný průběh.

4. Hygiena na prvním místě

Samozřejmostí je sprcha těsně před akcí a nezapomeňte na deodorant a parfém.5. Uvolněte se

Co si společně udělat večeři, pustit nějaký hezký film, zabavit se, popovídat si a poté můžete navrhnout třeba masáž a ono už to nějak půjde. Hlavně nebuďte hrr.

6. Mluvte spolu

Nejdůležitější je komunikace. Nejhorší je, když vy si myslíte, že večer pro vás dva dopadne příjemně, ale ten druhý má jiné úmysly. Dochází pak k nedorozuměním a k trapasům. Pokud se vám něco nelíbí nebo naopak líbí, řekněte to. Nenechte si nikdy líbit to, co sami nechcete a pokud chcete to samé vědět od své polovičky, jednoduše se zeptejte, pokud si nejste jisti.7. Důležitá je předehra

Jak už bylo zmíněno, není dobré tlačit na pilu. Uvolnění je důležité hlavně na začátku. Není dobré se nikomu hned vrhat do rozkroku nebo sundavat oblečení. Naopak! Čím to budete oddalovat, tím je to lepší. Připravte si dopředu nějaká témata, o kterých můžete mluvit. Fajn je začít nevinným mazlením a uvidíte, jak to bude pokračovat dál. Pokud to tak má být, půjde to samo a nemusíte se nijak moc snažit ani logicky přemýšlet nad tím, co a jak dělat či nedělat.

První milování je obávané, tak se na něj pořádně připravte.

Přečtěte si také: Jak omládnout a stát za 2 týdny mladší a sexy kopií sebe sama