Tento článek směřujeme zejména na ty, co jsou single a možná je to i někdy mrzí. Je samozřejmě skvělé být ve šťastném vztahu, ale nesmíte tlačit na pilu. Pokud jste sami, užívejte si to a my vám ukážeme, proč je to vlastně lepší. Proč dát přednost pivu a na vztah zapomenout. Po přečtení už dáte přednost pivu vždycky a nebudete mít myšlenky na to, že byste chtěli někoho mít. Berte to jako utěšující článek pro všechny single lidi. Vztah je jinak samozřejmě super. 🙂 A mezitím co budete hledat toho pravého, užívejte si to pivo.Proč dát přednost pivu před vztahem?

proč dát přednost pivuFoto: pixabay1. Dobrého piva je hodně.

Narozdíl od dobrého protějšku. Všichni super kluci a holky už jsou rozebraní nebo vás prostě nechtějí. Kdežto dobrého piva je fakt hodně a není zas tak těžké ho najít.

2. Pivo se v těžkých chvílích nezmění.

Nemusíte se s ním dohadovat a pokud taková těžká chvíle nastane, pivo vám jen pomůže, zkrátka ví, kdy přijít a kdy ho potřebujete.

3. Pivo vás nemate.

Má na sobě etiketu a vy přesně víte, co je zač, odkud je, jaké má složení a kolik procent alkoholu. To u lidí neplatí. Bohužel na sobě nemají nálepku, kde jsou napsané vlastnosti, špatné a dobré stránky, minulost atd. Blbý, co?

4. Pivo bude s vámi tak dlouho, jak si to jen budete přát.

Neopustí vás, nepodvede vás a bude vám zkrátka věrné. A když mu řeknete, že už ho nechcete, nebude se vám nutit.

proč dát přednost pivuFoto: pixabay5. Pivo vám nezlomí srdce.

Možná vám trochu zamotá hlavu, ale to je všechno.

6. Pivo vám bude naslouchat.

Když přijdete domů, bude vámspokojeně naslouchat, jak dlouho jen budete chtít. A neptá se. Co jste dělali, kde jste byli, proč není uvařeno.7. Pivo vám pomůže zapomenout.

Na to, co se stalo včera a také minulý týden a donutí vás se smát. Tedy aspoň na chvíli. Pivo také spojuje, tak ho nepijte sami.

Už věříte tomu, že pokud jste sami, tak to nevadí? Máte pivo! Už víte, proč mu dát přednost. A pokud jste ve vztahu, dejte si to pivo společně. 🙂

Tohle jsou rady pro šťastnější život!