Máte nový vztah nebo jste se čerstvě seznámili a čeká vás první společné rande? Určitě marně přemýšlíte, kam ji na rande vzít, aby se jí to líbilo. První dojem je důležitý, tak je potřeba vybrat super místo, kde se spolu budete cítit dobře a bude vás tak čekat rande druhé. Nezapomeňte se pořádně připravit, vzít sebou květinu, naplnit si peněženku a své dívce dopředu říct, kam se chystáte, aby se podle toho náležitě oblékla a necupitala v podpatcích někde venku v bahně, to by bylo asi zkažené rande, tak na to myslete.

Přečtěte si také: 15 nápadů na dárek pro přítelkyni, který ji vykouzlí úsměv na rtech8 míst, kam ji vzít na první rande

randeFoto: pixabay

Přečtěte si také: Udržte si šťastný vztah: 6 věcí, které nedělat

1. Procházka

Pokud víte, že nenastane trapné ticho a budete si mít o čem povídat, je procházka nejlepší a také nejlevnější variantou. Vyberte si město, les nebo třeba park. Nezapomeňte přinést alespoň malou kytičku pro potěšení a pokud jdete na rande v zimě, navrhněte pak posezení v kavárně na čaji nebo kávě.

2. Kino nebo divadlo

Tam si asi moc nepopovídáte a je to takové klasické místo, kde se obvykle randí, ale stále funguje. Třeba přijdete na to, že máte úplně stejný vkus na filmy či hry a půjde to dohromady. Pokud zvolíte divadlo, nezapomeňte o tom informovat partnerku, ať ví, jaký zvolit outfit.

3. Restaurace

To je na první rande docela troufalé, ale můžete to zkusit, pokud už víte, co vaše polovička ráda jí a pokud je vaše velké společné téma jídlo. Hlavně si zopakujte etiketu, jak se chovat u stolu, kdo má v čem přednost a nezapomeňte si také doma peněženku s penězi, větší trapas, než když za vás musí platit holka snad neznáme. 🙂

4. Šlapadla

Je teplo? Tak taková romantika na řece je ideální. Kupte si nějaké pití, občerstvení a jděte jezdit po hladině.5. Piknik

Můžete vymyslet piknik na dece s tím, že oba něco připravíte a přinesete. Pokud jako kluk/muž dokážete připravit něco dobrého k jídlu, zaujme to snad každou holku/ženu.

Inspirujte se v našem článku: 8 zdravých chuťovek na dokonalý piknik

Přečtěte si také: 10 tipů na spokojený vztah, který vydrží

6. Úniková hra

Jestli se chcete zabavit, odreagovat a vyzkoušet si společné myšlení i fungování, pozvěte ji na únikovou hru. Raději jí to ale řekněte dopředu a nespoléhejte na překvapení.

7. Muzeum

Tady už dost musíte znát zájmy toho druhého. Podle toho můžete vybrat nějakou zajímavou výstavu či muzeum a pokochat se spolu.8. Vyhlídka

Ráda cestuje, prochází se a má ráda romantiku? Najděte ve vašem okolí nějakou hezkou vyhlídku a spolu si na ní vyšlápněte. Třeba tam padne i první pusa. Možná tedy raději vybírejte místa, kde není moc lidí, ať máte soukromí a cítíte se oba dobře.

První rande je důležité, takže místo vybírejte pečlivě. Držíme vám palce, ať dobře vyberete a vše dobře dopadne.

Přečtěte si také: 30 nápadů na dárek pro přítele, který mu udělá radost