Krásná příroda, čistý vzduch, ledovcová jezera, dechberoucí výhledy a nekonečně lesy nad kterými zapadá slunce. Proto Šumava právem patří mezi nejkrásnější místa ČR. Šumavská kapela MY4 nedávno natočila svůj debutový videoklip, ve kterém ukazuje krásy svého kraje a co víc, pomáhá psímu útulku Nalezenci Šumaváci. Opuštění psi tak už zanedlouho snad nebudou opuštění!

Přečtěte si také: Hrdina zachránil psy během hurikánu FlorenceOpuštění psi na Šumavě a jejich záchrana

opuštění psi

Písnička je o tom, jak moc to mám u nás doma rád, co cítím kolem sebe a co všechno pro mě náš malej kraj znamená. Mám pocit, že to ze mě ještě nikdy nešlo tak od srdce, jako právě v téhle písní – v Šumavě. Skladba se napsala prakticky sama za pár hodin a její sdělení je čisté a upřímné„, říká frontman kapely Pavel Horejš.
Videoklip je zároveň jakousi reklamou na krásy Šumavy. Kašperk, Velký javor, Pancíř, ledovcová jezera nebo Třístoličník. Všechna tato místa spojuje právě Šumava, která je barevně popisuje v přírodních krásach. Videoklip Vám tak může posloužit jako zdroj inspirací na šumavský výlet.

Opuštění psi na Šumavě a jejich záchrana

opuštění psi

Kapela se rozhodla, že v písní podpoří místní neziskovou organizaci, psí útulek, Nalezenci Šumaváci. V klipu je stručně zobrazen příběh zpočátku nešťastného psa, které již posléze vesele cestuje se svým páníčkem po šumavských kopcích. Hudebnící ke konci videa popisují celou situaci se psím útulkem a apelují na lidi s dobrým srdcem. Ve videoklipu zjistíte, jak konkrétně můžete Nalezencům Šumavákům pomoci. Sám mám psa z útulku a proto si lidí, kteří se starají o opuštěné psy a kočky velmi vážím. Obzvláště tady. V tomto spolku mají lidé ve svých srdcích hodně místa, a proto jsme se rozhodli ve svém videoklipu podpořit právě je.“

Přečtěte si také: 13 nápadů na dárky pro domácí mazlíčky, ze kterých budou skákat radostí

Na videoklip se podívejte zde:

Pokud opuštění psi trápí i vás, musí vás o také zahřát u srdce! 🙂

Přečtěte si také: Lidé fotí své mazlíčky předtím a potom, co jim řeknou „hodný“