Lidské ruce jsou nám praktickým nástrojem, bez kterých by se nám špatně žilo a existovalo. Nesmíme na ně zapomínat, jsou to právě dlaně, kterým bychom měli věnovat pozornost. Ty neumí lhát a dokáží o nás prozradit mnohé. Dejte dlaně k sobě a pozorujte, jak vedou čáry. Uvidíte, co to o vás vypovídá. Možná budete překvapeni!Co o vás prozradí vaše dlaně?

dlaněFoto: pexels

Spojte ruce k sobě a podívejte se, jak vedou čáry na obou rukách. Podle toho, co zjistíte, si o sobě můžete něco přečíst. Nebo se můžete dozvědět o někom jiném.

Čáry jsou v jedné linii

dlaněFoto: brightside

Lidé s takovými dlaněmi jsou věrnými partnery a myslí vztah vážně. Jsou rozumní a neradi se hádají. Zajímají je názory druhých a snaží se lidem pomoci.Levá čára je níže

dlaněFoto: brightside

Osoba, která má dlaně jako na horním obrázku, upřednostňuje staršího partnera a je moudrá. Bývá láskyplná, romantická a společenská. Často poslouchá svůj šestý smysl a málokdy se mýlí. Spoléhají se na svou intuici.Levá čára je výš

dlaněFoto: brightside

Člověk s takovými dlaněmi, je nezávislý a snadno překonává obtíže. Tito lidé nepovažují lásku za důvod ke štěstí. Pokud si někoho vyberou pro život, buď to bude někdo mladší nebo cizinec. Jsou velmi sebevědomí a chtějí vše zvládnout sami.

A jak vypadají vaše dlaně? Odpovídá tomu náš popis? Nemusí to být stoprocentní, ale mělo by to sedět alespoň z části. Dejte nám vědět do komentáře, jak moc to na vás sedí.

4 zaručené způsoby jak zaručeně poznat lháře.

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.