Kolikrát jste v životě řešili otázku, jak sbalit holku? Určitě mockrát. To je totiž mezi muži žhavé téma, které mezi sebou často řeší, a to nejen v mladém věku, jak si možná někdo myslí.. Představte si tu situaci, kdy se vám nějaká žena či dívka líbí, chodíte kolem sebe, možná se i bavíte, ale vy ji máte rád víc než jako kamarádku. Už ale nevíte, zda to ona cítí stejně nebo ne. A teď jak se odhodlat něco udělat? Co? A jak? To vám teď prozradíme!

A nebo možná o vás ještě neví, vám se líbí, jste zamilovaný až po uši, ale nevíte, jak ji oslovit. Tak si udělejte čas na přečtení článku, my vám totiž poradíme!

Neexistuje přesný návod na to, jak sbalit holku, ale můžeme vám doporučit pár rad a kroků, které můžete podniknout. Nepokoušejte se dělat všechny najednou, ale zkoušet je spíše postupně.

Přečtěte si také: 50 nápadů na originální dárky pro ženy v roce 2020

15 jednoduchých triků jak sbalit holku
jak sbalit holkuFoto: pexels

1. Nebojte se ji oslovit.

Na nic nečekejte a jděte za ní. Za pokus totiž nic nedáte a i kdyby to nevyšlo, můžete být na sebe hrdí, že jste se k tomuto kroku odhodlali. Hlavně mluvte sebevědomě, ale nebuďte arogantní. Buďte milý, přátelský a hned to na ni nevychrlte. Pozvěte ji na zmrzlinu nebo jděte na procházku a nahoďte nějaké vámi společné téma. Stačí lehce naznačit a netlačit na ní. Možná vás hned odmítne, možná bude potřebovat čas, ale tohle je určitě jeden z kroků, které vám pomohou.

Můžete to zkusit jinak. Oslovte ji, ale hned jí neprozrazujte váš záměr. Zkuste se třeba zeptat na čas, na cestu nebo ji prostě jen pochvalte, co má na sobě nebo jí řekněte, že se vám líbí její úsměv a ten jí opětujte. Uvidíte, jestli se chytne. Hlavně nebuďte moc vlezlý! To ženy nemají rády.

Jakmile ji oslovíte, pohrajte si s očním kontaktem. Nekoukejte se jí do výstřihu, na zadek, na nohy nebo kamkoliv jinam. Koukejte se jí do očí! Jedině tak zjistí, jak hezké je máte a donutíte jí být upřímná.

2. Překvapte ji.

Holky milují překvápka, to je nad slunce jasné. Nechte ji poslat květinu do práce nebo domů, pozvěte ji na večeři nebo kupte malý dárek. Zjistěte, co má ráda a připravte piknik nebo ji nechte tajný vzkaz, ať se hezky oblékne a je ve 20:00 připravená. Vyzvedněte ji a vezměte na večeři, do kina nebo na procházku do staré Prahy.

Pozor ale na přílišné velké a drahé dary, ty někdy mohou spíše odradit, protože se pak žena/dívka může cítit až moc v rozpacích a to pak zejména ve chvíli, kdy o vás nemá takový zájem, jako vy o ní.

Tento krok můžete udělat jen v případě, že ji už nějakou dobu znáte, víte, co má ráda a ona zná vás. S cizím mužem jen tak nějaká nepůjde, to mi věřte. Pokud ji vůbec neznáte, ale přece jenom jí chcete udělat radost, zvolte nějakou maličkost. Třeba napište na papírek vzkaz, že jí to sluší a zařiďte, aby ho dostala. Je ale důležité, aby věděla, od koho je. Nebo zatím ne?

Raději se ale ujistěte, že o taková překvapení stojí a že nebude v rozpacích. Někomu to totiž může být nepříjemné.

15 jednoduchých triků jak sbalit holku

3. Zkuste zrcadlový efekt.

Znáte její záliby? Víte jak se obléká? Mluvte s ní o věcech, o které se zajímá nebo se oblékněte do stejného stylu jako ona. Chodí elegantně oblečená? Zkuste sako, pokud vám to není proti srsti. Nebo vyznává sportovní eleganci? Vezměte si košili a zastrčte ji do džín. Určitě si toho všimne a budete k sobě ladit.

Samozřejmě to opět nesmíte přehnat a nedělat všechno, jako ona. Ale ukažte jí, že se zajímáte o podobná témata. Poslouchejte stejnou hudbu a můžete jít spolu na koncert. Nebo se sejděte ve fitku, když máte oba rádi posilování. Můžete jít spolu fandit oblíbenému hokejovému týmu nebo dokonce nakupovat. Má ráda sushi? Pokud vy taky, zajděte na něj spolu. Čím víc podobných zálib, tím větší šance, že to vyjde. Není to ale pravidlo, víte, co se říká: protiklady se přitahují!

Pokud si zrcadlový efekt vyberete, dejte si pozor na to, aby váš plán neprohlédla. Bude si pak myslet, že chcete být jako ona a že jste nemocný.

Přečtěte si také: Vyberte si nejšťastnější pár a my vám prozradíme něco o vašem vztahu

4. Sport vždycky zabere.

Hrajete hokej, fotbal, florbal nebo děláte jiný sport? Ženy milují muže, co sportují. Pozvěte ji na zápas a předveďte se. Po zápase ji vezměte na zmrzlinu a máte vyhráno.

Zapomeňte ale vytahování se a sprostá slova jako s chlapama v kabině! Nic takového, tak jí akorát odradíte.

Pokud ona dělá nějaký sport, můžete se jít podívat na ní, bude se cítit chtěná a bude mít vyšší sebevědomí. A moc dobře si bude uvědomovat, že jste jí ho dodal právě vy. Bude se s vámi cítit lépe a bude mít tím pádem radši i sama sebe a to vždy ve vaší společnosti, a tak s vámi bude chtít trávit více času!

jak sbalit holkuFoto: pixabay15 jednoduchých triků jak sbalit holku

5. Dejte jí najevo, že jste sami se sebou spokojení.

Zdravé sebevědomí je důležité. Ať vidí, že to máte v hlavě srovnané, máte rádi svůj život a jste spokojení, víte, co chcete a co máte. Ženy chtějí muže, kteří jsou rozhodní, odhodlaní, cílevědomí a vědí, co chtějí.

Nesmí to ale vypadat, že se totálně zbožňujete a máte na sobě rád úplně vše. Ženy to totiž tak nemají a je spoustu v+cí, které by na sobě změnily, možná, že se i stydí za některou část svého těla, ale to před vámi nepřiznají. Ukažte jí, že v tom není sama a že je na vás taky něco, co se vám nelíbí a co byste změnil. Bude se cítit tak, že máte oba něco a tak je to v pořádku! Ženy na sobě často nemají rádi celulitidu, kterou řeší mnohem více než by bylo zdrávo. Dejte jí najevo, že se vám líbí taková, jaká je, i i když ona se sebou v něčem není spokojená. Stejně tak to přece máte i vy!

Dejte jí take najevo svoje city a emoce. Není nic horšího než člověk, který je nedává najevo. Smějte se, křičte a třeba i plačte. I muži pláčou a je to úplně normální. Tím totiž ženu dostanete na kolena. Zase to nepřehánějte, ale jestli vám u filmu ukápne slza, jen ať to klidně vidí.

6. Naslouchejte.

Ženská pohlaví jsou upovídaná, to víme všichni. Ženy rády mluví o svých problémech i radostech a rády se svěřují. Vyslechněte ji a dejte ji najevo, že v ničem není sama. Zkuste ji i poradit, pokud po vás bude chtít radu. Bude mít potom pocit, že jim rozumíte a umíte kdykoliv pomoci.

Jak sbalit holku? Zapomeňte na to, že budete neustále koukat do telefonu a nebudete jí vnímat nebo jí na všechno odpovíte „hmm“. Takovým stylem o vás rychle ztratí zájem, protože potřebuje, abyste jí naslouchal a občas třeba zkusil i pomoct a poradit. Někdy ale od vás žádnou radu ani odpověď nechce, chce mít jen někoho, komu se může svěřit, vypovídat a kdo ji rád vyslechne. A až bude zase potřebovat, vy tu pro ní buďte. Uvidíte sami, jak to dokáže ocenit.

Chápeme, že je to pro vás, jako pro muže složité, ale zkuste to vydržet a pochopit ji, jestli o ni stojíte.

7. Usmívejte se.

Jak sbalit holku? Úsměvem. Úsměv je to nejlepší, co můžete nosit. Pokud se budete usmívat, bude z vás vyzařovat dobrá nálada, bude to dost vypovídat i o vašich vlastnostech. Když se budete mračit, nikdo si vás nevšimne a když už ano, ženy nebudou mít náladu se s vámi bavit. Úsměv funguje zaručeně, jen to moc nepřehánějte.

Víte, co na ženy funguje nejlépe? Přirozený úsměv s hezkými zuby! Možná se vám může zdát, že číslem jedna jsou svaly, ale to je velký omyl. Na zubech si dávejte záležet, pořádně si je čistěte a nezanedbávejte návštěvu zubního lékaře ani dentální hygienistky. Bílé čisté zuby jsou základ, protože je vidíme hned, jakmile promluvíme a nebo se právě stačí jen usmát. Mějte hezké zuby a ženy vám budou ležet u nohou. Věřte mi! Určitě je to důležité i pro vás, pro muže, no nemám pravdu?

jak sbalit holkuFoto: pexels15 jednoduchých triků jak sbalit holku

8. Respektujte odpověď NE.

Každá žena má někdy svůj den, kdy nemá dobrou náladu. A nebo na vás zkrátka zrovna není zvědavá. Respektujte odmítnutí, může to být zrovna chvilkový zkrat a neberte si to osobně. Vyčkejte a zkoušejte dál, ale ne moc okatě. 🙂

Pokud je ale její NE definitivní a není to jen chvilková nálada, i to respektujte. Nemusí to tak být napořád. Možná vás to bude mrzet, ale musíte to brát tak, jak to je. Můžete si s ní udržet kamarádský vztah a doufat do budoucna, že třeba změní názor. Nebo pokud nejste kamarádi, občas napište, ale moc se nevnucujte. Na začátku se raději stáhněte.

Na druhou stranu ale nedělejte vše, co si zamane. Ženy také trochu potřebují odpor a když budete dělat všechno, co chce, možná jí to bude bavit na začátku, ale později už ne.. dejte si na to pozor.

Dejte jí najevo, pokud se i vám něco nelíbí a ukažte, že si umíte stát za vlastním názorem. To je totiž pro ženu hodně důležité. Zkrátka nastavte jisté hranice, které nechcete, aby překročila. Bude se cítit dobře, že vy jste tady ten, který je nad ní, je silnější a tím pádem se i má o koho opřít.

9. Bavte se.

Bavte se s kamarády, i když je ONA přítomna. Jen ať vidí, že jste bavič a umíte zabavit společnost. Všimne si toho a bude jí jasné, že budete umět zabavit i jí a nebude s vámi nuda.

Zároveň uvidí, že nečekáte jen naní a nechcete všechen čas trávit jen s ní. Na začátku se to možná bude líbit jak jí, tak vám, ale později určitě ne.

Choďte s kamarády ven a ji někdy vezměte sebou a zapojte ji. Uvidí, že se umíte věnovat jak jí, tak svým kamarádům a to může dobře zapůsobit.Přečtěte si také: Proč skutečně šťastné páry nemluví o svém vztahu na sociálních sítích

10. Nespěchejte.

Netlačte na pilu a vyčkejte, i kdyby to mělo trvat několik měsíců. Ona za to snad stojí ne? Spěchem akorát ztratíte svojí šanci. Buďte kamarádi a nechte vše volně a přirozeně plynout.

Prostě nebuďte hrr, protože nevíte, v jaké situaci se může nacházet. Může být hodně citlivá, mít nedůvěru k mužům, být čerstvě po rozchodu nebo třeba zrovna neví, co chce.

Proto buďte pomalý, vytrvalý, trpělivý a v žádném případě po ní hned něco nechtějte. To samé platí o intimnostech. Je známé, že muži to chtějí hned a rychle. No tak tady přibrzděte! Třeba se dočkáte, ale určitě ne hned, to by přece nebylo to pravé.

15 jednoduchých triků jak sbalit holku

11. Buďte starostlivý

Ženy mají rády, když se o ně někdo stará a zajímá. Ptejte se, jak se má, co dělala včeraa jestli třeba nechce s něčím pomoct. Také si o ni dělejte starost, třeba když vám nenapíše, že přišla v pořádku domů nebo jí bolí v krku. To se hned nabídněte, že jí zajdete koupit ovoce a do lékárny. Uvidíte, jak bude nadšená. Samozřejmě ji zase neopečovávejte až moc, to by jí mohlo být nepříjemné a nebo si na to tak zvykne, že už nebudete dělat nic jiného a budete její sluha.

Sledujte take třeba, co ráda jí, nosí nebo jakou vůni používá. Kupte jí něco, co má ráda a ona si všimne, jak jste všímavý. Bude překvapená a potěšená zároveň.

Musíte ale také vycítit moment, kdy chce být sama a nechce, abyste se o ní staral. To by jí pak mohlo být nepříjemné.12. Předveďte se

Ukažte jí svoje dobré povahové vlastnosti a to, že třeba umíte vařit, že se o sebe umíte postarat a tím pádem i o ní. Ale nemyslete si, že na ní vybalíte seznam. Naopak, musíte jí to všechno ukázat, tak nějak přirozeně. Až se třeba budete bavit o jídle, tak zmiňte, co umíte uvařit a nezapomeňte se pochlubit také se sportovními výkony. Ale pozor, abyste nevypadali příliš namachrovaně, to by nebylo dobré.

15 jednoduchých triků jak sbalit holku

13. Buďte jiný

Ženy s oblibou říkají, že všichni muži jsou stejní. Zkuste se odlišit a být jiný a tím ženu zaujmout. Některé vlastnosti mají všichni muži zkrátka stejné, s tím nic nenaděláme a ani vy ne, ale pokud se trochu posnažíte, můžete být všímavější, více naslouchat, uklidit, uvařit, koupit dárek jen tak sám od sebe apod.

Odpusťte si sprostá slova, trapné vtipy a buďte vychovaný gentleman, jak se sluší a patří. Nemyslete si ale, že takový budete jen chvíli a pak vás to přejde. To to přejde úplně stejně i jí. Zkrátka musíte takový být.

14. Buďte kreativní a vymýšlejte plány

Nejhorší je, když muž nedokáže nic vymyslet. Leží jen před televizí, vymyslí tak maximálně kino a na večeři vás vezme do mekáče. Tím nikoho neohromíte. Vymýšlejte různé výlety, plány, vezměte ji na večeři, na nákupy, kupte letenky a zařiďte aktivity v zahraničí. Přineste jí její oblíbenou kávu, posaďte ji do auta a vezměte třeba do ZOO nebo na masáž. Objednejte hotel, aniž by to ona věděla a zavalte ji květinami. Nebo přichystejte romantickou večeři při svíčkách se spoustou růží a krásně ustalnou postelí. O tomhle ženy často sní celý život a někdo to ani nikdy nezažije. Nebo jí tajně objednejte růže a čokoládu do práce se zamilovaným vzkazem. Jen tak jí pošlete smsku, kde jí vyznáte city. Uvidíte, že se bude jen rozplývat!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Couple Goals (@couplegoals),

15. Starejte se o sebe

I když se říká, že vzhled není na prvním místě, není to pravda. Vzhled je většinou první, čím upoutáte. Do toho patří i to, jak se oblékáte, jak čisté máte boty nebo jak voníte. Na tomhle si dejte extrémně záležet, pokud někoho chcete zaujmout, pro ženy přece platí to samé. Oholte se, případně si vousy upravte, udržujte si čisté zuby, ale i ruce a nehty (to platí i na nohách!), nezapomeňte na deodorant a smyslný pánský parfém. Vyberte si oblečení, ve kterém budete vypadat dobře a i se tak cítit. Do ničeho se nenuťte, hlavně, ať je vám pohodlně. Nezapomeňte také na stylové doplňky, jako jsou třeba hodiny. Jak sbalit holku? Tak, že se o sebe budete starat a budete dobře vypadat.

S péčí to ale zase tolik nepřehánějte, abyste spíše nevypadal až moc vymóděně. Musí to být akorát! Věřte mi, že pokud budete mít zářivý účes, upravené vousy a budete krásně vonět, přilákáte ne jednu ženu.

Dejte si pozor na to, že pokud máte zájem o jednu ženu, nekoukejte po ostatních a pokud vás osloví, odmítejte je. Jinak totiž přijdete o tu svou vyvolenou. Víme, že je pro muže náročné odhánět ženy, pokud o něj mají zájem, protože je to příjemný pocit, ale vy musíte být věrný.

Důležité také je, abyste byl silná osobnost. Že ji zvládnete podpořit, podržet, tolerovat a že se o vás může opřít, zárvoeň, že jí zvládnete pomoct, když bude mít nějaký problém.

Použijete naše tipy, jak sbalit holku? Můžete jich zkombinovat víc, jen si dejte pozor, aby to nebyly úplně všechny, to byste potom asi nebyl úplně úspěšný.

Pokud máte opačný problém a potřebujete pomoci s tím jak sbalit kluka, tipy najdete tady.