Vědci zjistili, že muži, kteří se oženili s chytrou ženou, mají delší život a dokonce mají menší sklony k demenci. Tak se zkuste zamyslet vy, co se nechcete nikdy oženit, zda toto rozhodnutí nepřehodnotit. Chytrá žena vám prodlouží život a oddálí demenci, to zní dobře ne?Chytrá žena = delší život ?

chytrá žena
Foto: pexels

Tato výzkumná studie, kterou provedla univerzita v Aberdeenu, zkoumala zdravotní stránku identických dvojčat a zjistila, že mít inteligentní manželku, může znamenat důležitý faktor ochrany před onemocněním. Tedy muži, kteří si vezmou chytrou ženu, žijí déle, jsou šťastnější a je u nich menší pravděpodobnost, že budou trpět Alzheimerovou chorobou nebo demencí. Překvapivé je, že někteří muži, kteří byli oženěni s inteligentnou ženou, vykazovali při mozkovém vyšetření fyzické známky demence, ale netrpěli žádnými příznaky.Proto by si měli muži vybírat nevěsty zejména podle její inteligence, myšlení a chování a ne podle vzhledu, který je také důležitý, ale není rozhodující. Ženy, které jsou inteligentní a chytré, jsou navíc také empatické a nezávislé. Muži, kteří sdílejí podobný způsob myšlení, mají lepší vztahy se ženami a vytvářejí pro svoje dcery a syny lepší předpoklady. Tento výzkum naznačuje, že člověk, který si zvolí inteligenci u výběru svého protějšku, může mít prospěch z jeho jak fyzického tak psychického zdraví.

My vám tedy doporučujeme – chytrá žena a ještě ke všemu krásná, je skvělá kombinace, ta se ale ovšem těžce hledá. Buď neexistuje, nebo je zadaná. Proto dávejte přednost tomu, jak je žena inteligentní a neposuzujte jen podle vzhledu. Odměnou bude to, že budete žít delší a šťastnější život a nebudete tolik náchylní k nemocem.

Najděte si chytrou ženu a budete spokojení!Přečtěte si také: 8 důvodů, proč se muži vyhýbají ideálním ženám.

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.