Znáte tu situaci, kdy se vám někdo líbí, ale vy nevíte, jestli stejné pocity chová i on k vám a kladete si otázku „jak poznám, že se mu líbím?“ Jsou určité znaky, podle kterých to poznáte. Nemusíte nad tím moc přemýšlet ani se ho ptát, je to celkem jednoduché. Každý člověk používá gesta, ze kterých se dá odvodit mnohé. Dali jsme jich několik dohromady a vy se na ně můžete podívat. Příště už je budete znát a poznáte ta pravá znamení, že se mu líbíte nebo naopak.

 

Jak poznám, že se mu líbím?

znamení, že se mu líbíte
Foto: pexels

1. Sahá si na hlavu a hraje s vlasy.

Tímto způsobem se muži často snaží dát najevo své sebevědomí. Když vidí atraktivní osobu, instinktivně se pokoušejí skrýt to, že se jim někdo líbí. To stejné pravidlo platí i pro ženy.

2. Dává si ruce v bok.

Buď si je dává v bok nebo do kapes – je to jasný signál, že se snaží dát najevo a ukázat svou sílu.

 

3. Snaží se vypadat co největší.

Je to jako u zvířecích samců. Pokud v boji vítězí nad samicí, používají techniku vytáhnutí se co nejvýše, pomocí svého peří nebo srsti. Dělají to proto, aby vypadali co největší. Když muž dělá něco podobného v přítomnosti ženy, je to znamení, že se mu líbíte.

4. Zaujme otevřenou pozici.

Podvědomě se více otvíráme před lidmi, kteří se nám líbí, kterého považujeme za atraktivního. Věnují hodně pozornosti nohám. Většina lidí si toho ale nevšimne. Buďte pozornější k postojům, které dotyčný zaujímá.

5. Je upovídanější než obvykle.

Zpozorněte v ten moment, kdy se s vámi chce bavit, vyjadřovat vám názory a mluví více, než obvykle. Je to další jasné znamení, že se mu líbíte.

 

6. Zaujímá stejný postoj jako vy.

Jak poznám, že se mu líbím? Dělá, to co já. Říká se tomu zrcadlení póz. Znamená to, že se vám snaží porozumět a najít s vámi něco společného. To se podvědomě odráží v jeho řeči těla.

7. Je často nadšený.

Pokud vás má rád, jeho výraz ve tváři bude přátelský a otevřený. Jeho pohled bude laskavý a nadšený. A pokud je nervózní, může zčervenat.

8. Je všímavý.

Který chlap je všímavý? Asi žádný. Ale pokud se mu někdo líbí, začne si všímat dost. Chválí vám nové vlasy, šaty nebo ví, jaký druh kávy máte ráda? Tak je to jasné. Rozhodně se mu líbíte.

9. Dává vám dárky.

Ví, co máte ráda a nosí vám vaše oblíbené bonbóny, přinese kafe ze Starbucks pro lepší den nebo vám dá květinu pro zlepšení dne? Tady si můžete být rozhodně jistý.10. Zvláštně se na vás dívá.

Všechny ženy poznáme, jak se na náš muži dívají, když jsou zamilovaní. Přitrouble se usmívají a nevnímají okolí. Jedno z jednozanečných znamení.

11. Nenápadně se vás dotýká.

Ramena, vlasy, boky, jen tak nenápadně. Skoro vůbec, ale přece. Chce vám být na blízku a cítit vaše doteky. Tohle znamení nepřehlédněte!

12. Zaměřte se na komunikaci.

Udržuje s vámi oční kontakt a občas uhne? Věnuje vám veškerou pozornost nebo kouká, kde co lítá? Tohle vám pomůže odpovědět na otázku, jak poznám, že se mu líbím?

13. Mluví před vámi o jiných ženách.

To je jasné, chce, abyste žárlila a pokud mluví o vašich kamarádkách, chce, abyste viděla, že je bere a že je s nimi v pohodě.14. Stará se o vás.

Zajímá se, jak se máte a pokud vám není do smíchu, snaží se vám pomoci a nabídne čokoládu na nervy. Nebo jste nemocná a on vám nakoupí zásobu ovoce a uvaří čaj s medem. Ale pozor, tohle by měl dělat i dobrý kamarád.

15. S jinými ženami se baví jinak.

Neusmívá se na ně tak, jako na vás, nemá zájem o trávení času s někým jiným, než jste vy a nikomu tolik nenaslouchá.

 

Teď si dokáže odpovědět na otázku: „Jak poznám, že mě miluje?“ nebo „Jak poznám, že se mu líbím?“

Chcete ho dostat? Podívejte se na 12 kroků, jak sbalit kluka, které fungují.

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.