Slyšeli jste někdy o haptice? Jedná se o druh neverbální komunikace prostřednictvím doteků. Odborníci tvrdí, že se páry o sobě mohou dozvědět více, když si uvědomí, jak se chovají (=dotýkají) třeba na procházce. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak.
Připravili jsme si pro vás test, který vám řekne pravdu o vašem vztahu. Podívejte se na obrázky a vyberte nejšťastnější pár podle vás.

12 jednoduchých kroků jak sbalit kluka, které fungují.

Vyberte si nejšťastnější pár a zjistěte něco o vašem vztahu

1.

nejšťastnější párZdroj: Davidwolfe.com

2.

nejšťastnější párZdroj: Davidwolfe.com


3.

nejšťastnější párZdroj: Davidwolfe.com

4.

nejšťastnější párZdroj: Davidwolfe.com


5.

nejšťastnější párZdroj: Davidwolfe.com

6.

nejšťastnější párZdroj: Davidwolfe.com


7.

nejšťastnější párZdroj: Davidwolfe.com

Máte vybraný nejšťastnější pár? Nyní se podívejte níže na výsledek podle čísla.

 

  1. Ve vašem vztahu je žena ta, která by pro svého partnera udělala vše, je na něj pyšná a chce říct celému světu, že ho miluje. Je nezávislá, pečuje o sebe a nezajímá ji, co říkají ostatní. Muž se zajímá o váš vztah a stále se na něm snaží pracovat. Heslo vašeho vztahu je: „OTEVŘENOST“
  2. „Za každým skvělým mužem se skrývá skvělá žena.“ – to perfektně vystihuje váš vztah. Je to ta žena, která věnuje pozornost důležitým věcem a nenechá svého muže spadnout do záhuby. Pomáhá mu se soustředit na věci, které ho posouvají dál. S její podporou muž dosáhne všeho, čeho chce.
  3. Ve vašem vztahu je muž ten, který vztah vede a udává směr. Je spolehlivý a hodně temperamentní. Ona tyto dvě věci pomáhá vyvažovat. Vše motto zní: „On oba vede, ona udržuje harmonii“.
  4. Tohle intimní a blízké objetí ukazuje, že muž chce chránit svoji ženu od všech problémů a podporovat ji ve všem, co dělá. Každý vás může obdivovat za váš respekt, který k sobě chováte a za to, jak si nepodmíněně věříte a důvěřujete.
  5. Žijete v harmonii a podporujete se ve všem. užíváte s každou minutu, kterou trávíte spolu, ať už děláte cokoli, i když sedíte na pohovce a díváte se na televizi. „Vždy si užíváte vzájemnou společnost“.
  6. Vy jste typ páru, který neukazuje příliš emoce na veřejnosti. Respektujete vzájemně vaše názory, přání a odlišnosti. Možná neprojevujete svou lásku na sociálních sítích, ale skrývá se ve vás – romantické duše, které jsou tady pro sebe.
  7. Vy dva spolu máte milion selfie, vyjadřujete své emoce na veřejnosti a neskrýváte ani romantická gesta. Vaši přátelé vás považují za nádherný pár. Nikdy se spolu nenudíte!

 

Podívejte se na 12 jednoduchých kroků, jak sbalit kluka.

 

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.