O nás

V Happymagu věříme, že pozitivní myšlení vede ke šťastnějšímu životu. Naším cílem je přinášet čtenářům každý den nové články, které inspirují, motivují nebo díky kterým se něco nového mohou naučit. Věříme, že šťastný a naplňující život začíná u nás samotných a změnou našeho uvažování. Nejsme zpravodajský server a nešíříme negativní a katastrofické zprávy pro získání vyšší návštěvnosti. Naše mise je vyvolat ve společnosti přátelskou náladu, podporovat lidi v pozitivním smýšlení a inspirovat ke krokům pro spokojenější život.

Náš tým

Krista

Stroj na nápady

Marek

Realizátor nápadů

Kačka

Hlavní tvůrce obsahu

Napište nám

Líbí se vám Happymag.cz? Spolupracujte s námi!

Typ spolupráce vymyslíme společně přímo na míru podle vaší cílové skupiny a vašich požadavků, tak aby vám přinesla co nejlepší výsledky. Jsme otevřeni různým formám spolupráce od reklamních bannerů a PR článků přes guestposty a recenze až po vytváření unikátního obsahu s vaší značkou na našem Facebooku a Instagramu.

Návštěvnost a čtenost

Magazín Happymag.cz roste od svého založení v květnu 2017 každý měsíc v počtu návštěv o cca 20 %. Za poslední čtvrtletí měl náš web průměrnou měsíční návštěvnost 100 000 návštěv a 130 000 zobrazení stránek. Pro získávání návštěvnosti využíváme různé marketingové kanály, zejména vyhledávače, sociální sítě, ppc reklamy a další menší zdroje návštěvnosti. Na našich facebookových profilech nás sleduje téměř 30 000 uživatelů, na Instagramu celkem 18 000 uživatelů. Naše příspěvky a články mají velmi vysokou míru engagementu.

Naše cílová skupina

Nejčastějšími čtenáři Happymag.cz jsou ženy ve věku 18-35 let z České republiky (75 %), zbylou čtvrtinu tvoří muži ve stejném věku. Většina našich čtenářů žije ve velkých českých městech a má vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání. Naši čtenáři se zajímají aktivně zejména o tato témata: osobní rozvoj, kariéra, podnikání, cestování, psychologie, šťastný život, zdraví, kreativita a online média.

Máte zájem o spolupráci?

Napište nám na info@happymag.cz pro více informací.

Tešíme se na spolupráci 🙂

Tým Happymag.cz