Ležíte v posteli, koukáte do stropu a přemýšlíte, jak ji sbalit? Tu skvělou holku ze školy, z práce nebo z vedlejšího domu? Nebo snad nikoho vyhlídlého nemáte, ale už nechcete být sami a chcete někoho potkat a nevíte, jak zaujmout? Máte štěstí, narazili jste na náš článek, který vám opravdu pomůže! Podívejte se na 13 kroků, které když budete následovat, stoprocentně tu holku/ženu sbalíte! Tak nečekejte a začněte konat.Jak ji sbalit?

jak ji sbalit
Foto: pixabay

Postupujte dle následujících kroků!

1. Osprchujte se, oholte se a vyjděte ven z domu.

Doma ji nepotkáte. 🙂

2. Oslovte hezkou dívku.

Potkali jste tu, která se vám líbí a vypadá mile a sympaticky? Nebojte se jí oslovit a mluvit s ní. Pokud se cítíte nervózně, je to zbytečné. Nemůžete nic ztratit! Co se horšího stane, než že vás odmítne? Nebo naopak bude cítit stejné sympatie? Pokud to nezkusíte a budete stát v rohu, nikdy to nezjistíte a nezískáte zkušenosti. Buďte pokorní a počítejte se vším.

3. Lichoťte jí.

Nesmíte to samozřejmě přehánět, abyste nevypadali, že se chcete za každou cenu zavděčit. Stačí si na ní všimnout něčeho neobvyklého a pochválit jí nebo jí jen říct, že jí to sluší. A hlavně s úsměvem. 🙂

4. Zaujměte.

Je jasné, že pokud má vaše vysněná dívka na místě kamarádky, budou ji chránit a moc vám nedovolí. Snažte se získat si ji na první pohled a vyzměte si od ní telefoní číslo. Jakmile se vám to povede, kamarádky nemají šanci a vy jí můžete pozvat na soukromé rande.

5. Dejte jí najevo, že se vám líbí.

Musíte být chytří, naznačte jí, že je váš typ, ale zase se nesnažte jí to za každou cenu vnutit, mohla by toho jen pak využít. Chvíli dělejte, že s ní nemáte žádné úmysly, uvidíte, jak bude reagovat.

jak ji sbalit
Foto: pixabay6. Zaměřte se na sociální sítě.

Začněte jí sledovat na instagramu a přidejte si ji do přátel na Facebooku. Lajkněte fotky, ženy mají rády, když jsou žádané. Pozor! Lajkujte přiměřeně, 2-3 fotky stačí.

7. Odepisujte jí na zprávy.

Píše vám? Skvělá zpráva. Nenechávejte jí čekat a pište! Buďte vtipný a po pár smskách ji pozvěte na rande.

8. Zorganizujte první romantické rande.

Pozvěte jí, kupte kytičku a běžte do kina. Tam aspoň nemusíte mluvit a vyhnete se trapnému tichu. Platíte vy, to je jasné. 😀

9. Zorganizujte druhé i třetí rande.

Obecně ženy potřebují několik rande, aby se ujistili, že se vámi cítí dobře a že jste ten, o koho stojí. Buďte tedy trpělivý a snažte se. Nemusíte pořád nosit dárky, vůbec ne. Hlavně se jí věnujte a buďte gentleman.

10. Sex.

Už je na něj čas a dívka je svolná? Výborně. Nezapomeňte na romantiku, něžnost, polibky a … kondom.

jak ji sbalit
Foto: pexels

11. Ujasněte si, jak na tom jste.

Možná, že se jí noc s vámi nelíbila. Zjistíte to tak, že se zeptáte, jak se cítí a zda je vše v pořádku. Můžete něco změnit, zlepšit a budete vědět, na čem jste.

12. Přijměte její nedostatky.

Má kila navíc, celulitidu na zadku nebo pár pupínků na tváři? Možná má znaménko na zádech nebo ošklivé malíčky. Věřte tomu, že ženy mají časté komplexy a bojí se, jak na ně budou reagovat muži. Dejte jí najevo, že jí máte rád takovou, jaká je a dokažte jí to. Vezměte jí třeba nakupovat, obejměte nebo kupte čokoládové bonbony. Obejmutí stejně dělá nejvíce a řekne víc než tisíc slov. 🙂13. Řekněte jí to.

Jste spokojený a zamilovaný? Řekněte jí ta nádherná slova: „Miluji tě“. Tato slova se neříkají jen tak, protože jsou velmi silná. Je ale čas na to, je vyřknout. Pokud vám je vrátí, gratulujeme ke šťastnému vztahu.

Teď zbývá už jen společné bydlení, svatba, pes, děti, vnoučata… ale vše postupně!

jak ji sbalit
Foto: pixabay

Zní to jednoduše, že? A přitom to tak lehké není. Zkuste naše kroky jak ji sbalit. Několikrát skončíte u kroku 2, možná 10, ale jednou dojdete až k bodu 13! Držíme palce!

Takhle sbalíte jakoukoliv holku!