Patříte mezi ty nešťastné, kteří bohužel v důsledku pandemie přišli o práci a nevíte, co dělat? Peníze potřebujeme všichni, to je jasné a proto pro vás máme seznam prací, které můžete dělat a vydělat si peníze. A některé práce nejsou vůbec špatné a mohli by se vám hodně líbit. Vy budete mít peníze a pomůžete firmám, které potřebují zaplnit své volné pozice! Jaká je aktuální nabídka práce?Jste bez práce? 13 nabídek práce v době koronaviru

nabídka práceFoto: pixabay

Práce v supermarketu

Supermarkety a známé řetězce s potravinami zažívají šťastné časy, protože mají opravdu velké výdělky. Tím, že se výdělky zvedly, se zvedlo i množství práce. Pokud vám nevadí pracovat ve skladu nebo jako prodavač/ka, pár jich obepište a uvidíte, že se shledáte s úspěchem.

Práce ve farmacii a lékárnách

Lékárny jsou dalším místem, které je teď hojně navštěvováno a to i více než obyvkle. Přímo farmaceutistického specialistu bez příslušného vzdělání dělat nemůžete, ale můžete se nabídnout jako pomocná síla.

Rozvoz potravin

Online supermarkety mají teď také opravdu hodně práce a pokud vás baví řízení a práce s lidmi, můžete jít dělat rozvoz, zkuste to třeba na Rohlíku.

Rozvoz jídla

Další možností rozvozu je rozvoz jídla. Lidé se teď více objednávají domů a do práce, aby podpořili své oblíbené restaurace a podniky, tak se přidejte a také pomožte.Práce v Amazonu

Zkuste štěstí v Amazonu – tady.

Práce v eshopech

Eshopy take zažívají zlaté časy, protože buď jsou obchody zavřené nebo lidé chtějí zůstat doma v bezpečí. Napište třeba na Pilulku, Alzu nebo Rohlík, kde můžete vykonávat i jiné práce než jen rozvoz potravin.

Pořádejte online kurzy

Jste v něčem vážně dobří? Ovládáte skvěle marketing, nabízíte poradenství v různých oborech nebo umíte jazyk, který se chce učit hodně lidí? Tak to je parádní příležitost pro pořádání vlastních kurzů!

Udělejte si vlastní eshop

Jestli jste schopní, udělejte si vlastní eshop, pokud máte co prodávat. Co třeba roušky? Těch je teď nedostatek a je o ně velký zájem.Šijte módní roušky

Pozvedněte roušky na vyšší level a dodejte jim designový vzhled! Pak je prodávejte.

Zdravotní sestra

Máte zdravotnické vzdělání, jen už nepracujete v oboru zdravotnictví? Nevadí, běžte pomoct tam, kde to nejvíce potřebují a znalosti a praxe se vám rychle vrátí, uvidíte.

Sociální služby

Pomozte handikepovaným nebo seniorům. Můžete rozvážet obědy nebo uklízet.Práce na zákaznické lince

Jestli vám nevadí telefonovat a psát spoustu e-mailů, zkuste to jako zákaznická podpora.

Staňte se kurýrem

Můžete také doručovat balíky! GLS, dpd, Česká pošta nebo PPL?

Nabídka práce je v aktuální chvíli sice omezená a bídná, ale i tak se dá vybrat. Pokud tedy sháníte práci, zkuste tyhle profese.

Jak si přivydělat v době karantény a koronaviru?