Krása rovná se úspěch? Rozhodně ne. Ale tyto dva aspekty spolu tak nějak stejně souvisí. Jsou určité věci, které děláme a brání nám v tom být krásní a úspěšní. Musíme si je uvědomit a přestat je dělat nebo je změnit. Pojďte se s námi podívat na 15 jednoduchých triků, díky kterým budete krásnější a také úspěšnější.Jak být krásnější a úspěšnější

úspěšnější
Foto: pexels

1. Vyhoďte váhu.

Chcete dosáhnout vytoužené váhy? Uvědomte si, že váha je jen číslo a pokud zhubnete a přiberete svaly, naopak budete vážit ještě víc. A to by pro vás mohlo být značně demotivující. Přestaňte se vážit a budete spokojenější!

2. Spěte 8-10 hodin.

Ano, víme, že je to těžké, zvlášť pokud pracujete celý den a máte děti. Ale spánek by měl být vaší prioritou! Jakmile budete vyspaní, budete veselejší, věci vám půjdou od ruky a život vás bude bavit. Buete méně nemocní a bude vás méně bolet hlava. Více spánku zlepší vaší pokožku a budete mít více energie. Budete se cítit krásnější a tím pádem i úspěšnější, jelikož vám vše půjde lépe.

Někdo říká, že mu stačí 4 hodiny spánku. Teď možná ano ale z dlouhodobého hlediska to není správné.

úspěšnější
Foto: pexels3. Přestaňte číst časopisy o módě a kráse.

V těch totiž vidíte jen nereálnou dokonalost, která neexistuje. Vzbuzuje to ve vás závist a uvědomíte si, že nemáte všechno. Ano, to nikdy mít nebudete a kdyby jo, život by byl nuda. Lepší je užívat si to, co máte a být vděční, radovat se z maličkostí. Proto tyto magazíny vyhoďte.

4. Místo chození do posilovny cvičte venku.

Výzkumy ukazují, že ženy které se často dívají do zrcadla, mnohem častěji upadají do depresí a trpí úzkostmi. Pokud navštěvujete klasické fitko, jste obklopeni zrcadly a to není dobře. Pokud to počasí dovoluje, běžte cvičit ven. Běhejte, jezděte na kole, věnujte se turistice, venku se dá dělat téměř vše. Jste navíc na čerstvém vzduchu a to vám prospívá mnohem více. Nedělejte to jen proto, že za každou cenu chcete zhubnout, ale mělo by vás to i bavit.

úspěšnější
Foto: pexels

5. Zhodnoťte své přátele a rodinu.

Někdy si kamarády udržujeme jen proto, že jsme na ně zvyklí. Zeptejte se sami sebe, jestli se pohybujete mezi lidmi, kteří vám něco dávají a mají na vás pozitivní vliv. Pokud zjistíte, že máte kolem sebe někoho, kdo je závistivý, hádá se s vámi až moc často, je zlý a trápíte se kvůli němu, nemá cenu udržovat s ním kontakt.

6. Travte více času v přírodě.

Psychický i fyzický odpočinek jsou velmi důležité. Jednou za čas byste se měli sebrat a sami se sebou vyrazit do přírody, vypnout od běžných povinností a starostí a vnímat sílu stromů a čerpat energii. Zkuste to a uvidíte, že se budete cítit jako znovuzrození.

úspěšnější
Foto: pexels7. Udržujte pořádek tam, kde žijete.

Říká se, že pokud budete mít pořádek kolem sebe, budete ho mít i v hlavě. Používejte dekorace, zvelebujte si svůj domov a hlavně nehromaďte staré věci. Ty, co už nepoužíváte vyhoďte nebo někomu darujte.

8. Jezte čerstvé potraviny

Krásné tělo zevnitř znamená krásnější tělo zvenku. Pokud si dopřejete zdravé a kvalitní potraviny, bude vám to lépe myslet, budete lépe vypadat i se tak cítit. Zkuste někdy zajít na místní farmářský trh, nakupte čerstvé suroviny a udělejte si dobré jídlo. Uvidíte, že vám to bude chutnat mnohem více.

úspěšnější
Foto: pexels

Zkuste tyto tipy a uvidíte, že postupem času opravdu budete krásnější a úspěšnější. 

Přečtěte si také: Tajemství šťastného života v jednom slově.

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.