Když Ryan Nichols, bývalý námořník, dorazil do Severní Karolíny, voda z hurikánu Florence okamžitě zaplavila celý region. Jaký je jeho příběh a proč je hrdina? Zachránil totiž během tohoto hurikánu spoustu psů!

psi
Foto: pexelsHrdina zachránil psy během hurikánu Florence!

Opustil svůj život v Texasu a jel pomoci s evakuací a záchranou životů. Pomohl evakuovat kostel plný lidí a záhy poté našel šest psů, kteří by se utopili, kdyby jim Ryan nepomohl. Sám říká, že hned co je pustil, byli pejsci šťastní, jedli a jsou rádi, že jsou z vody venku.Když se blížil hurikán Florence, lidé doslova stáli frontu na to, aby zachránili co nejvíce zvířat, která by hurikán nepřežila. Lidí jako Nichols bylo tedy opravdu hodně a podařilo se zachránit až 1000 zvířat, říká ministerstvo veřejné bezpečnosti.

Je velmi smutné, že někteří lidé nechali mazlíčky doma nebo venku a sami utekli před bouří, zvířata ale nechali napospas. Jiní mazlíčci utekli ze strachu pryč, další se ztratili.

Dokonce v Severní Karolíně existuje útulek, který se o zachráněná zvířata stará, snaží se je spojit se svými rodinami a majiteli. Ještě že existují stále dobří lidé, kteří pomáhají a obětují se!Nichols vypráví, že je pro něj skvělým pocitem to, že dává zvířatům domov a pomáhá jim se dostat z pasti.

„Společnost Shutterfly dokonce věnuje 25 000 dolarů Humánní společnosti Spojených států na podporu zvířatům, která byla postižena hurikánem Florence.“

Ryan není jediný hrdina, který zachránil zvířata před živelnou katastrofou. V roce 2017 charita MuttNation zachránila desítky psů po hurikánu Harvey a let Southwest Airlines, který byl naplněn 64 psy a kočkami, zavedl zvířata do bezpečí.

Pokud se chcete podívat narozhovor s Ryanem Nicholsem, můžete tady:
Podívejte se na dojemný příběh tohoto muže, který zachránil kotě bez oka.