Ve čtvrtek, 31. října 2019 se slaví Halloween. Je to primárně americký svátek, ale čím dál tím častěji se slaví i v Evropě a také České republice. Patří k tomu strašidelné kostýmy, pečení halloweenských sladkostí, dlabání dýní, výzdoba a další. Tento svátek slaví dospělí, ale milují ho i děti, které si dělají vlastní party a vyrábějí kostýmy. Dáme vám tipy na to, jak takový Halloween oslavit!Jak oslavit Halloween?

halloweenFoto: pexels

Masky

K Halloween jednodznačně patří nejrůznější masky a kostýmy. Pokud jdete na dospěláckou párty, můžete si vybrat od sexy sestřiček, čarodějnic až po zombie. Nezapomeňte na sebe dát hodně umělé krve, protože čím strašidelnější budete, tím lépe. Děti ze sebe mohou udělat roztomilé čarodějnice, čerty nebo víly. Kupte paruky, na obličej si namalujte pavučiny, dolaďte třpytky a kamínky a můžete si dát do vlasů umělé pavouky. S makeupem si můžete opravdu vyhrát.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Halloween Makeup Ideas (@halloweenmakeupideas2019),

Dýně

Jaký by to byl Halloween bez dýní? Kupte si dýni (čím větší, tím lepší efekt, ale také více práce). Vydlabejte a vytvořte v ní otvory. Mohou vám pomoct děti. Poté do hotové dýně vlložte svíčky a uvidíte, jak dostane život.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mia (@babymiunka),

Halloweenské sladkosti

Zejména děti budou nadšené, pokud s nimi upečete nebo vytvoříte nějaké halloweenské sladkosti, které si společně sníte nebo si je přinesou na dětskou párty. Zkuste třeba klasické perníčky, které nazdobíte do strašidelného stylu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Wakey Bakey (@wakeybakey.cz),

Výzdoba

Dekorace jsou také důležité, aby podtrhly tu správnou atmosféru. Pokud děláte domácí párty, jsou nezbytností. V obchodech najdete například polštáře s potiskem dýní, svíčky, ale také domácí oblečení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Holiday Countdown (@holidaycountdowns),

Párty

Halloweenské party jsou nejlepší! Uspořádejte ji doma nebo společně s přáteli vyražte na veřejnou párty. Nebo si s dětmi vezměte tématické oblečení, dělejte sladkosti, dlabejte dýně a uvařte dýňovo polévku!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝕮𝖗𝖞𝖘𝖙𝖆𝖑 𝕮𝖔𝖝 (@sp00kshowbabe),

Těšíte se na Halloween? Jak ho oslavíte vy?

Podívejte se na inspiraci, jak vyzdobit dýně.