Přemýšleli jste někdy nad tím, jak stahovat z Youtube video nebo hudbu? Pokud to ještě nevíte a rádi byste tenhle trik taky znali, jste na správném místě. Abyste stáhli písničky, filmy nebo videa z Youtube, nepotřebujete žádný složitý program. Ukážeme vám jednoduchý návod, jak stáhnout video z Youtube za pár vteřin. Většina lidí tento trik nezná a to je škoda – je to tak jednoduché! Nemusíte pak stahovat zbytečné programy a stačí vám pouze pár kliků a je hotovo! Pokud náš trik vyzkoušíte a bude se vám líbit, neváhejte ho sdílet a říct i ostatním. Když náš tip někomu ukážeme, lidé jsou nadšení, že si konečně mohou stáhnout video z Youtube, tak si ho nenechávejte pro sebe a ulehčete práci i ostatním.

Existují nástroje, které vám dokážou stáhnout video, ale jednak vám program bude zabírat místo v počítači, tak za program budete muset zaplatit. Náš trik je úplně zdarma! Dokonce tak stáhnete video i v docela dobré kvalitě.

Podívejte se na 5 skrytých triků na Youtube, které ještě neznáte.
Jak stahovat z Youtube? Jednoduchý návod bez nutnosti stahování programů si přečtěte níže:

Najeďte na video či hudbu, kterou chcete stáhnout z Youtube. Ve vyhledávači umažte u url adresy ze slova youtube poslední tři písmena „ube“, aby vám v adrese zůstalo jen slovo yout, jak vidíte níže na obrázku. Dejte enter a budete přesměrováni na stránku www.yout.com, kde si můžete stáhnout vaše oblíbené video či hudbu. Pak už si jen jednoduše vyberete, zda chcete stáhnout hudbu ve formátu mp3, video ve formátu mp4 a nebo gif. Jednoduché!

Poté, co budete přesměrováni na už zmíněnou stránku www.yout.com, můžete si tam upravit název, pod kterým bude video uloženo do počítače, stejně tak interpreta/autora a také kvalitu (zdarma je pouze kvalita „nízká“) a můžete si dokonce nastavit, jakou část videa chcete stáhnout, a tak video zkrátit. To se hodí zejména v případě, že je ve videu nějaké intro nebo outro, které stáhnout nechcete.

Takovým způsobem si můžete stáhnout jak pouze zvuk ve formátu mp3, což se hodí, když chcete stáhnout pouze hudbu a pak si můžete stáhnout celé video nebo film, to znamená zvuk i s obrazem, ve formátu mp4. Stáhne se vám pak do počítače celé video, ale musíme vás upozornit, že kvalita není příliš vysoká.
 

jak stahovat z youtube

jak stahovat z youtube

jak stahovat z youtube

 

Trik, jak stahovat z Youtube zdarma bez programů už znáte, ale co když chcete stahovat vy vyšší kvalitě nebo si chcete přímo stáhnout program? Dáme vám tip na několik z nich, které jsou účinné a hlavně zdarma.

Jak stahovat z Youtube ve vysoké kvalitě?

Jak už bylo řečeno, zmíněným způsobem můžete stáhnout mp3 i mp4 v nízké kvalitě, což vám stačí na koukání nebo poslouchání z mobilu, ale pokud z nějakému důvodu chcete stahovat ve vyšší kvalitě, musíte si už stáhnout nějaký program, naštěstí také zdarma. Program se jmenuje videoder a je dostupný jak na MacOs, Windows i telefonech s Androidem. Pokud stahujete z počítače, jednoduše rozkliknete program, zkopírujete URL adresu přímo na Youtube a vložíte do okénka v programu. Poté už si jen vyberete kvalitu a velikost videa a můžete stahovat.

Videoder si můžete stáhnout také jako aplikaci ve vašem telefonu, tam je stahování odlišné. Najprve si na Youtube najdete video, které chcete stáhnout, dáte sdílet, poté vyberete aplikaci Videoder, vyberete místo, kam se video uloží, opět kvalitu videa a nakonec dáte stáhnout.

Jaké jsou výhody tohoto programu?

Je celý v češtině, což ocení uživatelé, kteří neovládají anglický či jiný cizí jazyk a co je největším plusem, program/aplikace je zcela zdarma.

Možná si říkáte, k čemu si stahovat videa, když se na ně můžete podívat kdykoliv online právě na Youtube. Jednak se vám může stát, že se vám zalíbí písnička a nemůžete ji nikde najít. V tom případě si stáhnete pouze zvuk a můžete si ji kdykoliv přehrát bez toho, aniž byste museli pouštět dané video.

Může se vám také stát, že se ocitnete v situaci, kdy nemůžete být online a jste pouze offline. V takovém případě si z Youtube opravdu nic nepustíte a budete rádi, že máte mp3 nebo mp4 v počítači/telefonu. Budete za to rádi třeba v metru, kde není signál.

Přečtěte si tipy a triky na Youtube a stane se z vás profesionál.
jak stahovat z youtubeFoto: pixabay

Jak stahovat z Youtube?

Známe ještě jeden alternativní program pro stahování videí a to je EaseUS MobiMover. Jeho tvůrci do funkcí vložili právě i stahování videí z Youtube, ale i Facebooku, Vimeo, Instagramu nebo Twitteru. Nutno podotknout, že nástroj je pro Mac a PC a je zcela zdarma. Můžete si pak stažená videa posílat do různých zařízeních a podporovaných formátů je dokonce několik, mezi ně patří například MP4, MOV, AVI atd.

Jak na to? Stáhněte aplikaci, nemusíte se nikde přihlašovat ani zadávat osobní údaje, program funguje hned. V levém sloupci klikněte na Video Downloader, vyplňte URL videa a začněte stahovat. Jednoduché!

Dalším užitečným programem, který vám ulehčí práci a pomůže se stahováním videí, je 4K Video Downloader. Tento šikovný program vám stáhne videa rovnou i s titulkami, jedinou nevýhodou je fakt, že je zde povolen jen omezený počet playlistů a stáhnutí. Nástroj je v češtině a pokud by vám omezení přecejen vadilo, můžete si sáthnout plnou verzi za cca 300 Kč a nainstalovat si ho až na 3 zařízení a to už se vyplatí.Na podrobné video, jak stahovat z Youtube, se podívejte tady:

Jak stahovat z Youtube?

Pokud máte Youtube Premium, můžete si videa stahovat neomezeně. Pokud ho máte, neměli byste se o tuto skutečnost a funkci ochudit. Ale my víme, že ho většina lidí nemá, a tak doufáme, že si vyberete jeden z našich způsobů, jak stahovat z Youtube rychle, efektivně a zdarma. A pokud potřebujete, tak dokonce i ve vysoké kvalitě. Způsobů je hned několik, a tak si vyberte ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Můžete si stáhnout mp3 i mp4 bez jakéhokoliv nástroje nebo pokud chcete, můžete i přes nástroj. To se vyplatí v případě, že z Youtube nebo jiných platforem stahujete často, máte toho v počítači hodně a potřebujete si to utřídit a udělat v tom pořádek. V některém programu si totiž už u stahování můžete určit název souboru, ale i popsat interpreta atd. To se hodí třeba Djům nebo někomu, kdo hodně pracuje s hudbou nebo videama.

Jak stáhnout mp3 z Youtube?

Chcete si z Youtube stáhnout svou oblíbenou písničku? Podívejte se, jak stáhnout mp3 z Youtube.

Chcete se dozvědět další triky na Youtube, o kterých většina lidí neví?

Máte rádi Youtube a jeho videa? Tady najdete další triky, které vám zjednoduší život a ulehčí práci:

  • Jak vytvořit GIF z jakéhokoliv Youtube videa?
  • Jak zjistit, jaká píseň hraje ve videu?
  • Jak najít texty pro karaoke na Youtube?
  • Jak optimalizovat Youtube, když máte pomalé připojení internetu?
  • Jak ovládat Youtube pomocí klávesových zkratek?

Toto a spoustu dalších užitečných triků se dozvíte v našem článku 17 chytrých triků na Youtube, o kterých většina lidí neví.
Teď už víte, jak stahovat z Youtube, pomohlo vám to? Doufáme, že ano a už si nebudete stahovat zbytečné programy a zahlcovat paměť. Napište nám, jestli jste tento chytrý trik znali nebo ne. Možná jste rádi za to, že jsme vám doporučili právě i programy, za které nic neplatíte, jsou jednoduché, účinné a praktické. Budeme moc rádi, když nám dáte zpětnou vazbu a napíšete, jak se vám tyto rady hodily. Pokud máte ke článku nějaké připomínky, také nám je napište, rádi si je přečteme.