Seriály sledují snad všichni. Někdo má rád hororové, někdo ty vtipné nebo třeba ty, kde se člověk něco naučí. Jestli už jste všechny viděli a nevíte, na co koukat nebo jestli s nimi chcete začít a nevíte, který si vybrat, doporučíme vám ty nejlepší seriály, které si můžete pustit. Musíme vás ale upozornit, že jsou tak dobré, že jakmile si pustíte první díl už se od toho neodtrhnete.

Nejlepší večerníčky pro děti najdete tady.30 nejlepších seriálů všech dob, u kterých se nebudete nudit

nejlepší seriályFoto: pixabay

1. Přátelé (Friends) – 89 % podle ČSFD

Seriál o partě kamarádů, kde se řeší témata běžného života, jako je láska, přátelství, ale i štěstí nebo smolné chvilky. Přátelé nesmí chybět v sekci „nejlepší seriály“! Souhlasíte?

https://www.youtube.com/watch?v=SHvzX2pl2ec

2. Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother) – 84 % podle ČSFD

Ted ve středním věku roku 2030 vypráví svým dětem svoje vzpomínky na dospívání a na to, co bylo předtím, než poznal jejich matku.

3. Dva a půl chlapa (Two and a Half Men) – 77 % podle ČSFD

Jeden z bratrů se jmenuje Charlie, je bohatý, není ženatý a užívá se přítomnost žen. Jednoho dne se k němu ale přestěhuje jeho bratr, který se rozvádí, ale nepřistěhuje se sám, ale se svým synem Jakeem.

Nejlepší seriály

4. Červený trpaslík (Red Dwarf) – 89 % podle ČSFD

Pokud máte rádi sci-fi a fantasy, tohle bude něco pro vás. Červený trpaslík je loď, kde zahynula celá posádka. Přežil jen Dave Lister a jeho kočka. Jak si poradí?

5. The Morning Show – 84 % podle ČSFD

Tento seriál, který pojednává o životě lidí, kteří každé ráno a každý den připravují ranní show pro Američany, má jen jednu sérii (10 epizod), za to ale opravdu stojí za to. Podívejte se na sami, co za tím všechno je. Rozhodně patří do kategorie „nejlepší seriály“. Sledujte na Apple TV.

https://www.youtube.com/watch?v=eA7D4_qU9jo

6. Krok za krokem (Step by Step) – 76 % podle ČSFD

Co se stane, když se spojí dvě rodiny dohromady a v domě je více dětí než by bylo zdrávo? Zažijte s rodinou vtipné momenty i životní ponaučení.

7. Dinosaurové (Dinosaurs) – 79 % podle ČSFD

Kreslený seriál o dinosauří rodině, která baví nejen děti, ale i dospělé. Jak se žije dinosauří mámě, tátovi, pubertálním sourozencům a malému, který je rozmazlený?

Pusťte dětem nejlepší filmy pro děti, které je zaručeně zabaví.

8. Černobyl (Chernobyl) – 96 % podle ČSFD

Dokumentární seriál, který má pouze 5 epizod a pojednává o skutečné události, o výbuchu v ukrajinské elektrárně. Tento seriál by měl vidět každý! Zhlédnout ho můžete na HBO GO.

Nejlepší seriály

9. – Tom a Jerry – 93 % podle ČSFD

Velmi starý kreslený seriál o kocourovi a myši, kteří se neustále provokují a svádí spolu souboje a přitom se mají rádi.

https://www.youtube.com/watch?v=0PftvVxdWfI

10. – Simpsonovi (The Simpsons) – 92 % podle ČSFD

Springfield je městečko, kde žijou známé žluté postavy a ještě známější rodinka – Homer, Marge, Líza a Maggie. Zažijte s nimi jejich dobrodružství. Seriál pro děti, i dospělé.

11. Mr. Bean – 91 % podle ČSFD

Mr. Bean je tak trochu nešikovný chlápek, který má smůlu snad ve všem, na co sáhne. Nemá moc rád lidi, vztahy se mu nenavazují lehko a jediný, s kým vychází, je jeho plyšový medvídek.

12. Byl jednou jeden… život (Once Upon a Time… Life) – 91 % podle ČSFD

Byl jednou jeden život je naučný seriál, který je kreslený a vzdělá vás víc, než byste čekali. Je primárně určen pro děti, ale i dospělí si tady přijdou na své. Podívejte se a třeba se dozvíte něco nového lidském těle a to zábavnou formou. Patří do sekce nejlepší seriály jak pro děti, tak pro dospělé.

https://www.youtube.com/watch?v=WWF2x5YG3a0

13. Hra o trůny (Game of Thrones) – 91 % podle ČSFD

Seriál, na který v jednu dobu koukal snad celý svět a netrpělivě čekal na další nový díl. Sledujte boje o Železný trůn. Všechny díly můžete zhlédnout na HBO GO.

14. MOST! – 84 % podle ČSFD

Český celkem nový seriál z dílny Kolečka a Prušinovského pojednává o partě kamarádů z Mostu, jejich oblíbené hospodě Severce a o problémem s romy. Co se stane, když se do Mostu vrátí Luďkův bratr Pavel, ze kterého se ale stala Dáša?

15. Okresní přebor – 81 % podle ČSFD

Vtipný seriál o venkovském fotbalu a o rodinách fotbalistů, kteří milují jen jedno – FOTBAL.

Nejlepší seriály
16. Papírový dům (Money Heist) – 89 % podle ČSFD

Podívejte se na tajemnou největší loupež Španělska, kterou naplánoval El Profesor a najal si dalších 8 lidí, které mají neuvěřitelné schopnosti. Povede se jim to a jak se vypořádají se šedesáti rukojmími? Seriál sledujte na Netflixu.

Máte rádi české komedie? Pusťte si ty nejlepší, najdete je tady.

17. Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory) – 89 % podle ČSFD

Leonard a Sheldon jsou fyzici, kteří rozumí snad všemu fyzikálnímu. Ženám ale ne a to i přesto, když mají atomy na správném místě. Jak si poradí s tím, když se do sousedství přistěhuje Penny?

18. Pat a Mat – 89 % podle ČSFD

Pat a Mat jsou dva chlápci, kteří mají spoustu kreativních nápadů, ale těžko se jim realizují, protože jsou tak trochu nešikovní. Vtipný animovaný seriál, u kterého se pobaví i dospělí.

19. Dr. House – 87 % podle ČSFD

Dr. House je arogantní doktor, který má sám dost zdravotních problémů, ale dokáže léčit tak, jako nikdo. V dílech uvidíte i kuriózní případy, které by klasický doktor ani neměl šanci vyřešit.

20. Odložené případy (Cold case) – 74 % podle ČSFD

Bývá vás kriminální případy? Tak tohle bude něco pro vás. Některé případy jsou tak zapeklité, nejasné a složité, že se museli odložit. Tým kriminalistů a vyšetřovatelů se k nim ale vrací, aby je jednou provždy rozhřešil. Všechny díly můžete sledovat na www.justwatch.cz

21. Vyprávěj (Wonderful Times) – 68 % podle ČSFD

Sledujte životy a příběhy rodiny Dvořákových. Nachází se ve skutečných situacích jako vy a možná, že si některé i doopravdy pamatujete!

Nejlepší seriály

22. Bylo nás pět – 86 % podle ČSFD

Nechte se zavést do kouzelného městečka a seznamte se s obyvateli. Hlavním hrdinou je Péťa, který má rodinku s laskavou maminkou, přísným tatínkem a má hlavně partu kamarádů, se kterými zažívá samá dobrodružství, ale ne vždycky to dobře skončí.

23. Narcos – 94 % podle ČSFD

Baví vás seriály, které se dotýkají drog? Tak Narcos bude pro vás! Seriál podle skutečné události s Pablem Escobarem. Sledujte na Netflixu.

24. Saturnin – 85 % podle ČSFD

Sluhu jako je Saturnin by chtěl každý. Je to sluha s bláznivými nápady a s úžasným smyslem pro humor.

25. Dexter – 88 % podle ČSFD

Dexter má smysl pro humor, je okouzlující a všemi oblíbený. A také to je sériový vrah. A taky je vyšetřuje.

Tohle jsou nejlepší komedie všech dob. Zasmějte se taky!

26. Hitlerovi muži (Hitler’s Henchmen) – 90 % podle ČSFD

Pokud vás baví problematika druhé světové vállky, nacistů a představitelů nacistické říše, tenhle seriál bude něco pro vás.

27. Perníkový táta (Breaking Bad) – 92 % podle ČSFD

Dokážete si představit, co všechno obnáší obchodování s drogami? Na jednu stranu z vás udělá boháče, na druhou stranu je těžké před všemi skrývat pravdu.

28. Chalífát (Caliphate) – 92 % podle ČSFD

Bojovníci ISIS se chystají napadnout Švédsko a blížící se útok spojí dohromady několik žen.

Nejlepší seriály

29. Život (Life) – 93 % podle ČSFD

Co všechno musí zvířata a rostliny udělat proto, aby přežily život na Zemi? Podívejte se na úžasný vývoj organismů a rozmanitost přírody.

30. Zázračná planeta (Planet Earth) – 95 % podle ČSFD

Tento dokumentární a dobrodružný seriál pojednává o extrémních prostředích přírody. Od nejhlubších jeskyní, po nejvyšší koruny stromů.

Tohle jsou podle nás nejlepší seriály, které vás budou bavit. Který je váš oblíbený?

Inspirujte se: 50 nejlepších romantických filmů, které musíte vidět alespoň jednou za život.