Reality show jsou oblíbenou zábavou lidí snad všech věkových kategorií. Doslova se s nimi roztrhl pytel a jsou čím dál tím více oblíbené. Pokud se potřebujete zabavit, vypnout a zasmát, doporučíme vám celkem sedm oblíbených reality show, které jsou nové, ale i ty, které jsou už starší. Nechybí české ani zahraniční.

Jaký máte názor na reality show? Myslíte si, že tam chodí jen hloupí lidé, kteří se nudí a snaží se vyhrát nějaké peníze? Nebo jim naopak holdujete a šli byste do něčeho takového také? Zajímavé je, že ať je lidé kritizují nebo mají rádi, většina z nich se na reality show s oblibou kouká. Co si o tom myslíte vy?

Přečtěte si také: 30 nejlepších dobrodružných filmů, u kterých se nebudete nudit

Nejlepších 7 reality show všech dob

reality showFoto: pixabay

Přečtěte si také: Nejoblíbenější filmy pro děti: 30 nápadů, které zabaví děti v každém věku

1. Love Island

Tahle reality show se odehrává mimo Česko a původem česká ani není a je relativně dost nová. Jde o hledání lásky a spřízněné duše na ostrově lásky na Kanárských ostrovech.

2. Naked Acttraction

Tahle reality show v Česku není, je britská. Opět jde o hledání lásky, ale nehledáte si podle povahy ani podle vzhledu obličeje, ten totiž vidíte až poslední. Jak už název odpovídá, jde o nahou přitažlivost.

3. Vyvolení

Pamatujete? Je to dost stará reality show, kde jsou lidé spolu ve vile a snaží se sžít.

Přečtěte si také: Nejlepší české komedie: 20 filmů, u kterých se zasmějete

4. Výměna manželek

Umíte si představit, že byste opustili manžela a děti a na deset dní šli do jiné rodiny, kde to vůbec neznáte?

5. Malé Lásky

Možná se tomu nedá říkat reality show, ale něco dost podobného. Odehrává se v plzeňské nemocnici a jde o porody v přímém přenosu. Tohle není pro každého.

6. Too hot to handle

Náruživí lidé jsou nahnáni do vily a nesmí spolu nic mít. Ani pusu. Vydrží to?

7. Láska je slepá

Hledání partnera podle toho, jaký je a ne podle toho, jak vypadá. Někoho si vyberete a zařeknete se k tomu, že si ho vezete a začnete s ním bydlet. Bude to fungovat?

Přečtěte si také: Nejlepší komedie všech dob! 50 filmů, které vás budou opravdu bavit

Co vy a reality show, mate je rádi nebo se jim raději vyhýbáte a zvolíte jiný žánr? Dejte nám vědět a napište nám, jestli máte nějakou oblíbenou reality show, která není uvedena v seznamu.

Přečtěte si také: 50 nejkrásnějších romantických filmů, které musíte vidět alespoň jednou za život