V dnešním světě neomezených možností existuje mnoho cest, jak se uživit. Zdá se, že lidé jsou ochotni za peníze udělat vše. Donést vám domů nákup, vyvenčit domácí mazlíčky nebo dělat doprovod na večírek. Existují ale ještě zajímavější způsoby, které si lidé volí jako způsob obživy. Vytvořili jsme seznam osmi “nejdivnějších” způsobů vydělávání peněz a prozradíme vám, že mezi ně patří třeba prodej použitých kalhotek. Láká vás čtení dál? Tak se třeba necháte inspirovat. A možná nakonec budete rádi za svou současnou práci.1) Profesionální instruktor svádění

Máte problém najít svou spřízněnou duši? Není problém. Stačí si najmout profesionála, který vám dá lekce svádění. Je jedno, jestli jste žena nebo muž. Profesionál zná taktiky obou pohlaví a dokáže vás naučit, jak svést kohokoliv, na koho si ukážete. Takže pokud se cítíte dostatečně zkušení, že byste dokázali naučit svádění i naprostého stydlína, můžete se pustit do podnikání. Klientelu jistě najdete. A jestli byste naopak služby takového profesionála chtěli vyzkoušet pro zdokonalení vašich schopností, můžete vyzkoušet například akademii flirtu.

instruktor svadeni

zdroj:burst.shopify.com

2) Prodej použitých kalhotek, ponožek a spodního prádla

Nechce se vám prát spodní prádlo či ponožky? Možná můžete vyzkoušet jeho prodej. Myslíte si, že je to naprostý nesmysl? Není. Opravdu existují místa, kde můžete své obnošené prádlo prodat. Téma je to ale choulostivé a málokdo vám přizná, že by něco takového prodával nebo dokonce kupoval. Ale tak jako mají lidé různé chutě v jídle, tak stejně tak mají různé potřeby v intimním životě a takové možnosti přivítají. Hlavním důvodem, proč by to většina lidí neudělala, je stud. I tyto situace se ale dají v dnešním světě vyřešit. Například www.kalhotkomat.cz je internetový portál, kde lidé anonymně prodávají a kupují své použité kalhotky, ponožky a mnoho dalších osobních věcí. A divili byste se, kolik lidí si tím přivydělává. Tak co, zkusíte prodej použitých kalhotek? Nebo vás to absolutně odradilo? Ať tak či tak, bizarní je to dost.

prodej použitých kalhotek

Zdroj:Kalhotkomat.cz

3) Instruktor surfování pro psy

Máte rádi surfování? A máte psa? Možná oboje. Ale pravděpodpobně jste nikdy neslyšeli o škole surfování pro psy. Není to asi záležitost pro všechny majitele psů. Své zákazníky si škola surfování najde, a to ví i američan Ricochet, který si takovou školu v San Diegu založil. Můžeme jen doufat, že to pro pejsky není stresující záležitost. Ale majitelé těchto psů snad poznají nejlépe, jestli chce jejich zvířecí kamarád surfovat nebo by raději ležel v pelíšku. Pokud byste chtěli svého mazlíčka naučit surfovat, vyzkoušejte některý z kurzů na www.surfdogricochet.com.

4) Profesionální tulič

Ano, tulič. Asi si říkáte, co to je tulič. Ale je to opravdu to, co si myslíte. Čili člověk, který se s vámi bude za peníze tulit. Ale pozor, nepleťte si to s prostitucí. Práce tuliče je opravdu se jen přitulit a dopřát vám trochu lidského doteku. Každý se někdy cítí osamocen a pohlazení nebo obejmutí by člověku pomohlo cítit se lépe. Každý by si ale jistě kladl otázku, co je to za člověka, který takovou službu poskytuje za peníze. Přesto ale taková práce existuje a v Americe to není zrovna levná záležitost. Jedna hodina tulení vás může stát až 80 dolarů, což je v přepočtu asi 1800 Kč. Docela drahé přitulení, co říkáte? Inspiraci na založení nového podnikání můžete získat třeba na www.cuddlist.com, kde si dokonce můžete zajistit speciální certifikát profesionálního tuliče.

5) Profesionální spáč

Tento způsob výdělku je pro většinu z nás práce snů. No řekněte, kdo by nechtěl být placený za to, že spí. Jediný zádrhel je v tom, že to není zcela běžná práce a není proto jednoduché ji sehnat. Práce je většinou pouze nárazová a většinou se jedná o studie či testování produktu. Studie, kde firma platila za to, že lidé budou spát, prováděla například NASA, která zkoumala různé dopady na lidský spánek v různých podmínkách. V jiných případech vás může najmout například firma vyrábějící matrace a vy tak dostanete zaplaceno, že jste ubytovaní v 5-ti hvězdičkovém hotelu a sladce sníte. No není to práce snů?

zdroj: Pixabay

6) Čichač podpaží

Čichač podpaží je placený za čichání podpaží. Ale není to tak, že by chodil čichač po ulici a oslovoval náhodné kolemjdoucí. Jedná se o profesionála s velmi dobře vytrénovanými čichovými receptory, který testuje účinky různých deodorantů na funkci lidského pocení. Když si představíme dnešní nabídku různých deodorantů a antiperspirantů na trhu, které zabrání jakémukoliv pocení a ještě slibují, že budete vonět jako květina celý den, tak možná práce čichače tak hrozná nebude. Každopádně jen představa, že člověk musí celý den svůj nos strkat pod cizí podpaží, není moc lákavá, že. Možná ještě horší než prodej použitých kalhotek. Co přijde šílenější vám?

cichac podpazi

zdroj: IMGUR7) Ochutnávač psího jídla

Možná si říkáte, proč by měl člověk ochutnávat psí jídlo? Pes sní přeci všechno. Je to tak, ale přesto některé firmy vyrábějící psí žrádlo myslí na naše mazlíčky víc, než si umíme představit a zaměstnávají odborníky, kteří ochutnávají a testují psí pokrmy tak, že je kromě jiných testů i ochutnávají. Když se nad tím člověk zamyslí, tak je to vlastně dobré vědět, že náš mazlíček není krmený nějakým odpadem, ale stravou testovanou přímo lidmi. A řekněme si upřímně, kdo z vás někdy nezažil tu situaci, kdy otevřete psí konzervu s krásně vonícím masem, do kterého byste se nejraději hned zakousli.

Inspirovali jste se? Nebo je vaše představa o ideálním způsobu vydělávání ještě šílenější? 🙂 Za nás vede vede prodej použitých kalhotek, to je bizarní dost! Je nějaká práce, která by vám z výše uvedených nevadila? 😀

Chtěli byste pracovat z domova? Podívejte se, co můžete dělat.