Pro manželské páry tohle nebude žádná novinka a nejspíš situace už moc dobře znáte. Ale pro ty, které svatba ještě čeká, se může jednat o novinku, která je velmi pravdivá a také humorná. Jde o to, jaký je život v páru před a po svatbě. Před ní jste zamilovaní, děláte romantická gesta a nikdy byste před sebou neudělali nic trapného. Po svatbě se život téměř vždy změní, odpadnou veškeré zábrany a stud a chování bude odlišné. Na obrázcích to vypadá vtipně, v realitě to už taková sranda není. 🙂 Však uvidíte sami.Jaký je život před a po svatbě?

po svatbě

po svatbě

po svatbě
po svatbě

po svatbě

po svatbě

po svatbě
po svatbě

A jak to máte vy? Nezapomeňte nám do komentářů napsat, jestli se v některé ze situací vidíte a jestli jste se třeba i zasmáli.

Muži, kteří se ožení s chytrou ženou, žijí déle. Proč?

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.