Dnes se opět zaměříme na holky a naší krásu. Dali jsme dohromady 11 tipů pro krásu, které vám pomohou vypadat a hlavně se cítit skvěle.


11 originálních tipů pro krásu

 


Elegantní linky

https://www.instagram.com/p/BBoZfJyQkAd/

Tlustá dlouhá linka na očích není vždy dobrý nápad, protože ne každému sluší. Zkuste si ale vytvořit tenkou elegantní linku a trochu ji protáhnout. Uvidíte, jak taková věc dokáže ovlivnit váš vzhled. Ano, černá je v kurzu, ale zkuste vsadit i na jiné barvy. Hodí se zejména k večernímu líčení, co třeba třpytivá zlatá? Nebojte se toho!

Decentně třpytivá tvář

https://www.instagram.com/p/BCcLT-wFP6l/

Zdravě zářící pleť je cílem a touhou snad každé ženy. Je to také základ makeupu. Vezměte váš oblíbený rozjasňovač a dotkněte se jím tváří. Pokud již máte po dovolené a jste opálené, můžete trochu přidat. Až budete na sluníčku a nastavíte tvář, budete se nádherně třpytit.

Jemná tvářenka

https://www.instagram.com/p/1dG6W6wNPX/

Se správně nanesenou tvářenkou můžete dobýt svět! Umí opravdu kouzla. Podívejte se na sebe do zrcadla, usmějte se a na jablíčka naneste trochu tvářenky, ale pozor! Nenanášejte ji velké množství, ať nevypadáte jako Marfuša! Pokud si dáte záležet, vykouzlíte dojem zdravé mladě vypadající pokožky.

Červená rtěnka

https://www.instagram.com/p/BH09yd3BfDX/Psychologové říkají, že lidé podvědomě červenou barvu spojují s atraktivitou a sex-appealem. Není potom divu, že ženy, které nosí červené rty jsou obdarovávány lichotkami od mužů. Dejte si ale pozor na odstín, každé pleti sedí něco jiného.

Blogerka Petralovelyhair radí, jak vypadat dobře

Podívejte se na její blog pro skvělé rady a tipy o makeupu, kosmetice a módě.
Blog –>  petralovelyhair.com

Třpytící se stíny

https://www.instagram.com/p/BDgu3WOFP_6/

Třpytivé oční stíny jsou na vrcholu popularity! Hodí se na červený koberec, večerní párty i rande na pláži. Velmi se ale nehodí na běžné denní nošení, i když… 100 chutí, víte, jak to je. Barvy, které se hodí na víčka přes den jsou hnědá, broskvová a odstíny šedé.

Dobře upravené obočí

https://www.instagram.com/p/BAyYnsswkA7/

Husté obočí je v dnešní době považováno za velmi moderní. Blogeři ale tvrdí opak, prý vypadá nepřirozeně. Samozřejmě tenké až žádné obočí už dávno vyšlo z módy. Proto mějte obočí klidně husté, ale upravené, ať nevypadá jako knírek 😀Přirozený tón pleti

https://www.instagram.com/p/1J5UGuQNFA/

Spousta dívek a žen se bohužel domnívá, že čím více makeupu použije, tím lépe zakryje nedostatky. Nebo se ho dokonce snaží nanášet ve více vrstvách. Opak je pravdou, nedokonalosti tím naopak zvýrazníte a ještě budete vypadat jako pomeranč. Zkuste použít lehké BB nebo CC krémy, které zanechají přirozený odstín pleti a sjednotí ho. Pokud máte nedokonalosti, použijte korektor, ale lokálně!

Kouřové stíny

https://www.instagram.com/p/tqKxUgwNEP/

Tento typ líčení se zdá být těžce dosažitelný. Pokud nebudete opatrné, můžete velmi rychle dopadnout tak, že budete vypadat jako panda. Nebojte se, trénováním dosáhnete opravdu dokonalých stínů, které jsou vhodné na večerní párty. Zkuste si to párkrát odpoledne a uvidíte, jak se budete s každým krokem zlepšovat.

Sladká růžová rtěnka

https://www.instagram.com/p/BBSpDYjPrFn/

Tohle je velmi populární odstín rtěnky. Přirozený, přitom lehce do růžova. S tím nikdy nešlápnete vedle.

TIP! Pokud vyrážíte na rande, vyhněte se leskům a extra třpytivým rtěnkám, muži je nemají rádi a můžete dopadnout tak, že odejdete po svých bez jediného polibku. Zvolte buď krémovou rtěnku nebo lehký balzám, zabarvený právě do světle růžové.

Přirozený a lichotivý makeup

https://www.instagram.com/p/BGdPxWEwkHu/

Přirozený makeup byl, je a bude stále trendy! Sjednotí tón pleti a zakryje nedokonalosti. Dejte si tedy pozor na to, abyste na obličej nenanesly moc produktů.

Co vám ale na pleti bude slušet nejvíce? ÚSMĚV!

Hollywoodský úsměv

tipy pro krásu

Aby byl úsměv opravdu krásný a nepřehlédnutelný, vaše zoubky musí být bílé! Smíchejte prášek do pečiva s pastou, kterou používáte a naneste na zuby tenkou vrstvu. Celé zuby zabalte do alobalu a nechte hodinu působit. Poté si ještě jednou vyčistěte zuby, jak jste zvyklé. A můžete se usmívat na všechny strany, bílé zuby jsou na světě! 🙂

Líbí se vám naše tipy? Pokud vás napadne něco dalšího, dejte nám vědět do komentářů!Pokud vás ale zajímají další tipy, neváhejte se podívat na náš článek 11 tipů pro krásu, jak se krásně nalíčit a vypadat dobře.