Všechny víme, že používání make-upu je časově náročné, někdy až velmi. Naštěstí ale existují triky, které vám pomohou snížit čas strávený vaší krásou na minimum – a vypadat dobře s minimálním úsilím.
Zde je 11 nejdůležitějších make-up tipů,  jak se krásně nalíčit, které by každá žena měla vědět.1. Aplikace tekuté oční linky

Pokud máte problém udělat si přesnou a rovnou linku, zkuste před aplikací nejdříve použít tužku, kterou uděláte obrys. Linku namalujte na obrys, měla by lépe držet na víčku a usnadnit vám práci. A pokud uděláte nějakou chybu, tužka půjde lépe opravit.

2. Objemnější řasy pomocí pudru

Jednoduchý trik vám pomůže zvětšit objem vašich řas. Na štětec naneste množství pudru a naneste na řasy, poté aplikujte řasenku stejným způsobem, jak jste zvyklé. Řasy budou hustší a delší.3. Použití řasenky místo očních linek

Pokud máte tenký štěteček, můžete na něj nanést řasenku a vytvořit s ní tenkou linku. Bude držet stejně 🙂

4. Použijte kartáček na zuby na vyhlazení rtů

Použijte suchý zubní kartáček a jemně s ním kružte po rtech. Odstraníte tak odumřelé a suché kousky kůže a vaše rty budou hladší a jemnější. Uvidíte, jak skvěle budete na vašich rtech vypadat rtěnka! Rty budou také plnější a to z důvodu toho, že rozproudíte krev ve rtech.

jak se krásně nalíčitFoto: pexels5. Oživení řasenky pomocí horké vody

Do řasenky přidejte pár kapek horké vařící vody, zavřete a promíchejte.

6. Použití rtěnky místo tvářenky

Rtěnku můžete použít jako alternativu tvářenky. Naneste malé množství na tváře a rozmažte do ztracena pomocí prstů.

7. Vybělte si zuby pomocí zubního pudru

Použijte několikrát do týdne zubní pudr na své zuby. Je to levný a přitom efektivní produkt,  a to díky obsahu kalcia. Buďte ale opatrní, zubní kontrola před používáním je nezbytná. Při častém nanášení si můžete poškodit sklovinu.

jak se krásně nalíčitFoto: pexels

8. Čištění pomocí houbiček na obličej

Při odstraňování make-upu používejte speciální houbičky na obličej, které jsou vyráběné například z řas. Jemně odstraní nečistoty, odumřelou kůži a jsou šetrné k vaší pleti.9. Vertikální aplikace řasenky

Zkuste nanášet řasenku neobvykle – vertikálně! Je to jednoduchý a velmi efektivní způsob jak dosáhnout slušného objemu.

jak se krásně nalíčitFoto: pexels

10. Mýtus: stříhání řas funguje

Na internetu se objevil trend stříhání řas. Prý to řasy posiluje a vytváří objem. To v žádném případě není pravda, řasám trvá 1-2 měsíce než dorostou. Nikdy to nezkoušejte doma!!!

Teď už víte, jak se krásně nalíčit a vypadat dobře!