Fitka nám zavřeli a venku není moc příznivé počasí pro sportovní aktivity. Udržet si dobrou kondici je obtížnější, než kdykoliv předtím. Každá nelehká situace nám ovšem otevírá dveře pro nové možnosti! Hubnutí nikdy nebylo lehčí s Ladylab.cz!

Cesta za vysněnou postavou: Revoluce v hubnutí

V Ladylab.cz vytvořili unikátní tréninkový E-book na 2 měsíce, který vás nejen navede na cestu zdravého životního stylu, ale naučí vás také správně cvičit, mít se ráda a největší odměnou vám budou viditelné výsledky už za pár týdnů.

E-book s názvem „Dokonalá postava“, zpracovávaly profesionální trenérky, které přemýšlely nad každým cvikem tak, aby cvičení bylo opravdu maximálně efektivní.

JAK E-BOOK FUNGUJE?

Tréninkový plán obdržíte na email v elektronické podobě. Můžete si ho tak pohodlně stáhnout do svého mobilu, počítače, tabletu, nebo si jej vytisknout a mít neustále u sebe. Obrovskou výhodou je to, že se e-book přizpůsobí každé z nás, ať už se cvičením začínáme nebo cvičíme denně.

Intervaly cvičení jsou jasně dané v horní části tréninkového plánu. Četnost provedení jednotlivých cviků, ale už záleží na vaší aktuální kondici. Někdo stihne cvik zopakovat 20x někdo zase 10x. Nemusíte se tak vůbec bát, že byste trénink nedokázala dojet až do konce. Postupně se budete dostávat do lepší kondice a tréninky začnou být tím pádem intenzivnější.

PDF soubor je interaktivní, kliknutím na cvik se dostanete na videonávod s detailním popiskem techniky a správného provedení cviku. Součástí e-booku je tréninkový kalendář, kde si můžete zaznamenávat odcvičené dny a získáte tak přehled o tom, jak intenzivně se cvičení věnujete a jestli vše plníte tak, jak máte. Tréninkový plán je časově nenáročný a zvládnete podle něj cvičit, i když patříte mezi velmi vytížené ženy.

Už nepotřebujete fitko, abyste se dostala do formy. S e-bookem od Ladylab.cz můžete cvičit naprosto kdekoliv a kdykoliv.

Jak se říká – kde je vůle, tam je cesta. A proto pokud už dlouho přemýšlíte nad proměnou své postavy a zlepšením kondice, tento e-book je tím pravým rozhodnutím se zaručeným výsledkem ať už při hubnutí nebo udržení či zlepšení kondice a postavy.

My e-book zkoušíme a můžeme říct, že hubnutí nikdy nebylo jednodušší a zábavnější! Vyzkoušíte ho taky?

Nezapomeňte si přečíst: Zázrak jménem kolagen: k čemu je tak dobrý?