Všude se o ní mluví, spoustu lidí jí zkouší a nabízí jí spoustu firem. O čem je řeč? Krabičková dieta! Jestli patříte k lidem, kteří o ní moc nevědí, váháte, jestli ji zkusit, jestli vám bude jídlo chutnat, zda vám třeba pomůže v hubnutí nebo v tom, zůstat zdraví nebo přemýšlíte, zda vůbec funguje, tak jste tu správně. Poradíme vám a prozradíme všechny informace, které potřebujete vědět. Krabičková dieta je speciální druh stravování pro ty, kteří chtějí hubnout, nabírat svaly, udržovat se ve zdravé kondici nebo třeba jen nemají čas na vaření nebo vařit nechtějí, neumí to. Pokud jste zaneprázdnění, nestíháte a za celý den toho moc nesníte, rozhodně byste to měli zvážit.

Představíme vám, co to krabičková dieta je, pro koho je vhodná, kolik stojí, zda je jídlo chutné, jak vypadá jídelníček a jestli vážně funguje, jak je slibováno.

Přečtěte si také: Vajíčková pomazánka 3x jinak: zamilujete si ji

Funguje krabičková dieta? 11 důvodů, proč ji vyzkoušet

krabičková dieta
Foto: unsplash1. Bude vám chutnat

První, co vás pravděpodobně zajímá je to, jestli bude krabičková dieta chutná. Dnešní firmy si dávají záležet na chuti a pestrosti jídelníčku a můžeme vám slíbit, že ve většině případech se dočkáte opravdu dobrého jídla, u kterého vám nebude nic chybět, ani sladké, protože budete mít ke svačině třeba sladký jogurt s ovocem nebo smoothie. Navíc vaše tělo dostane všechny potřebné živiny, takže už nebudete mít chuť na nic dalšího.

2. Konečně zhubnete/přiberete/budete jíst zdravě

Zkoušíte to doma asi, ale stále se vám nedaří zhubnout/přibrat nebo se zkrátka stravovat zdravě, vyváženě a pestře? Krabičky vám v tom pomůžou a vy nebudete muset řešit vůbec nic, jen rozestupy v jídle a samozřejmě to, že jídlo sníte.

3. Ušetří vám spoustu času

Kdo má v dnešní době čas připravovat si jídlo 5x denně, aby splňovalo všechny hodnoty? Opravdu málokdo. Krabučková dieta vám ušetří čas, který byste využili nakupováním, vařením a plánováním jídla.

4. Budete zdraví

Vaše strava začne být pestrá a vyvážená a nebudete mít ničeho moc ani málo, takže se vám na 90 % zlepší váš zdravotní stav a budete se cítit vážně dobře.

5. Pomůže vám dosáhnout vašich cílů

Možná už jste se někdy pokoušeli dosáhnout nějakého cíle, ale nikdy jste to nevydrželi, porušovali nebo nevěděli, jak na to. Tady jen jíte a čekáte, až se dostaví váš sen. Většinou je to zhubnout, takže nezapomínejte, že byste se měli i hýbat, to už za vás nikdo nesplní.

krabičková dieta
Foto: pexels

6. Máte na výběr spoustu firem

Dnes už existuje opravdu hodně firem, které poskytují krabičkovou dietu. Máte tedy velký výběr a věříme, že každý si vybere. Často si můžete vybrat, které potraviny v krabičkách dostávat nechcete, protože je nemáte rádi, takže se nemusíte být, že by vám nechutnalo.7. Budete se cítit skvěle

Ani netušíte, co s vaším tělem udělá pravidelná a pestrá strava. Najednou přestanete být unavení, budete mít dobrou náladu i dostatek energie a začnete padat lépe. Možná dokonce budete moci vyřadit některé doplňky stravy.

8. Zbavíte se závislosti na cukru

Krabučková dieta většinou obsahuje nějakou zdravou sladkou svačinku, ale přiměřeně. Takže pokud to budete opravdu dodržovat, vaše tělo si odvykne na velké množství cukru, který není ve větší míře zdravý.

9. Zjistíte, zda vám nevadí nějaká potravina

Budete mít absolutní přehled o tom, co jíte a pokud vám někdy bude zle, budete vědět, po čem to bylo. Spoustu lidí trpí na alergie, ale nikdy na to nepřijdou, protože potravinu zkrátka nevyřadí, ani je to třeba nenapadne. Takže třeba se vám díky tomu blíží konec akné, nafouklé břicho, ekzém apod.10. Nemusíte se starat o jídlo

Představte si, že nemusíte vařit, plánovat jídla, psát nákupní seznamy a tlačit se v obchodech s ostatními lidmi. To je paráda, ne?

11. Cenově vychází přijatelně

Jaká je cena? Taková, která odpovídá krabičkovému jídlu a tak práci s vařením, balením a rozvozem. Určitě se vyplatí si za krabičkovou dietu zaplatit. Uvidíte, že budete spokojení.

Pokud chcete, aby byla krabičková dieta opravdu účinná a efektivní, přidejte jakýkoliv pohyb, který vás baví a zařaďte ho aspoň 3x týdně, ať už je váš cíl jakýkoliv.

Krabičková dieta může být i chutná a budete díky ní zdraví a můžete si i splnit své sny a cíle.

Přečtěte si také: 20 nápadů na rychlé obědy, po kterých nepřiberete