Jak zhubnout břicho? Podívejte se na 5 jednoduchých cviků, díky kterým získáte ploché břicho. Léto je za chvíli tady a proto už je na čase začít se sebou něco dělat a shodit ty povánoční a zimní kila. Vy ale nemáte čas ani peníze na to, chodit do fitka. Jednoduchá rada – cvičte doma. Potřebujete na to jen 10 minut času každý den a židli. Oboje máme všichni k dispozici. Tak konec vymlouvání a jdeme na to. Pojďte se podívat, jak zhubnout břicho. Cviky jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.Jak zhubnout břicho?

jak zhubnout břicho
Foto: pexels

1. Otáčení

jak zhubnout břicho
Foto: brightsde

Otáčení je velmi efektivní cvik, jak zhubnout břicho. Postavte se za židli a rukama si jí chytněte. Udělejte pár kroků dozadu a zaujměte pozici jako vidíte na obrázku. Začněte zvedat střídavě jednu ruku za druhou a vždy se za ní hlavou otočte a vraťte zpátky. Poté druhou. Opakujte 20krát.2. Posilování šikmých břišních svalů

jak zhubnout břicho
Foto: brightside

Velmi účinný cvik na to, jak zhubnout břicho. Lehněte si na podložku a nohy položte na židli. Ruce také položte podél těla. Střídavě zvedejte jednu, pak druhou ruku s tím, že se pravou rukou budete dotýkat levého kolena a naopak. Posílíte tak šikmé břišní svaly. Na každou stranu udělejte 20 opakování.

3. Zvedání nohou

jak zhubnout břicho
Foto: brightside

Postavte se k židli tak, jako byste si na ní chtěli sednout. Položte ale na kraj židle pouze ruce a zapřete se. Postupně střídavě zvedejte nohy před sebe a vždy dbejte na to, aby noha byla proplá. Nekrčte ruce a cvičení si můžete ztížit tak, že se buete snažit držet napnutou nohu po dobu pár sekund ve vzduchu.

4. Plank

jak zhubnout břicho
Foto: brightside

Pokud chcete zhubnout břicho a posílit celé tělo, zkuste plank neboli prkno. Opřete se o židli tak, jak vidíte na obrázku. Dejte pozor, aby židle byla o něco zapřená a neujížděla vám. Držte v planku po dobu 30 sekund, poté si minutu odpočiňte a znovu. Výhoda tohoto cviku je ta, že neposilujete jen břicho, ale zpevňujete celé tělo.5. Dřepy

jak zhubnout břicho
Foto: brightside

Dostaňte se do stejné polohy jako při zvedání nohou ale s tím rozdílem, že tentokrát bude krčit ruce v loktech a zase zpátky napínat. Posilujete tím nejen břicho, ale i ruce. Dávejte si ale pozor na polohu svých ramen, držte je zpevněná.

Tohle jsou jednoduché cviky na to, jak zhubnout břicho, které vám nezaberou moc času. Nezapomeňte ale na to, že hubnutí nejvíce podpoříte tak, že budete pít dostatek tekutin a dodržovat zásady zdravého stravování. Jedině tak dosáhnete vysněné postavy. Strava je totiž 80 % a cvičení 20 %, okud tedy chcete dosílit skvělých výsledků, dodržujte oboje.Pijte některý z těchto drinků před spaním a podpoříte hubnutí vašeho břicha!

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.