Dnes jsme se zaměřili na hledání drinků, limonád a vod, které vám pomohou být zdravější, hubenější a navíc plni energie a ještě k tomu chutnají naprosto neodolatelně.

A co víc? Odpoví vám také na otázku, jak zhubnout břicho!Uvádíme základní recepty, které si můžete přizpůsobit své chuti: přidat méně cukru, nahradit vodu sodovkou nebo přidat více zdravých ingrediencí,  je to na vás a na vašich preferencích. I tak zůstanou drinky lahodné a osvěžující.

Okurkový hubnoucí nápoj

Ingredience

1 okurka
Špetka petrželky nebo koriandru
1 citron
1 polévková lžíce natrouhaného zázvoru
1 polévková lžíce džusu aloe vera
1/2 sklenice vody

Jak na to

Vše smíchejte a pijte před spaním po dobu jednoho měsíce, pak vysaďte cca na týden. Pokud bude potřeba, můžete tento cyklus opakovat vícekrát.Hruškový nápoj

Ingredience

10 čerstvých listů šalvěje
1 limetka
250 ml hruškové šťávy
250 ml perlivé vody
1 hruška
led

Jak na to

Nakrájejte hrušku a limetku na kostky a i s rozdrceným ledem dejte vše do džbánu. Přidejte šalvěj, hruškovou šťávu a perlivou vodu a promíchejte nápoj. Dobrou chuť.

Grapefruitový nápoj se skořicí

Ingredience

500 ml grapefruitové šťávy
500 ml perlivé vody
1 sklenice vody
2 celé skořice
1 anýzové semínko
listy máty
led
cukr

Jak na to

Smíchejte v pánvi vodu, skořici a cukr a připravte sirup vařením této směsi. Nechte vychladnout a poté do džbánku dejte šťávu, sirup a perlivou vodu. Nakonec přidejte led a celou limonádu obložte anýzem a mátou.Citronový nápoj na energii

Ingredience

5 citronů
1 litr perlivé vody
máta
led

Jak na to

Vymačkejte šťávu ze čtyř citronů. Poslední citron nakrájíme na plátky. Smíchejte citronovou šťávu, perlivou vodu a led s mátou, celé nalijte do džbánu.

Jablečný mošt

Ingredience

1 litr jablečného džusu
máta
100 ml citronové šťávy
1 citron
led

Jak na to

Jeden citron nakrájíme na plátky a smícháme jablečnou a citronovou šťávu ve džbánu nebo sklenici. Přidejte plátky citronu, mátu a led. Nápoj můžete podávat s plátky jablka.

Ananasový nápoj

Ingredience

1 litr perlivé vody
1 citron
1 plechovka ananasu ve vlastní šťávě
máta

Jak na to

V pánvi přiveďte vodu k varu a přidejte cukr. Nechte ho rozpustit a mezitím vymačkejte šťávu z citronu. Přidejte do pánve citronovou kůru a poté nechte vychladnout. Nalijte do džbánu sirup, citronovou a ananasovou šťávu. Ananas nakrájejte na kostky a přidejte k nápoji. Vložte do ledničky a před podáváním ozdobte plátky čerstvého ananasu.Jahodový nápoj

Ingredience

1/2 citronu
1/2 limetky
máta
jahody
1 litr perlivé vody
100 ml neperlivé vody
led

Jak na to

Vymačkejte citronovou a limetkovou šťávu do sklenice, přidejte jahody nakrájené na poloviny a přidejte lístky máty. Zalijte horkou vodou a nechte ovoce po určitou dobu odpočívat (stačí 1-2 hodiny), aby získalo chuť a vůni. Přidejte perlivou vodu a vložte do ledničky vychladit. Před podáváním ozdobte plátky limetky.

Teď už víte, jak zhubnout břicho!Podpořte hubnutí ještě cvičením, které můžete provozovat doma a nezabere moc času!