Když se podíváte do zrcadla na svoje ruce, vidíte povislou kůži a rádi byste s tím hlavně před létem něco udělali? Není nad hezké ženské ruce, na kterých je vidět nějaký ten sval, ale zase to není tak přehnané. Ukážeme vám cviky na to, jak zhubnout ruce, které zvládnou i začátečníci a které udělají vaše ruce pevné a přitom hezky štíhlé. Zkuste cvičit 30 dní a uvidíte ten rozdíl!

Dělejte tyhle cviky každý den po dobu 30 dní.Jak zhubnout ruce během 30 dní

jak zhubnout ruceFoto: pexels

1. Kliky s rukama u těla

Všichni známe klasické kliky, při kterých posilujete nejen ruce, ale i prsní svaly, břicho a celkově zpevňujete celé tělo. Zkuste ale kliky, kdy budete mít ruce u těla, posilujete tak zadní svaly na ruce. Pokud vám to nepůjde, bude vám to připadat těžké, zkuste dát kolena na zem. Dávejte pozor na to, abyste se neprohýbali a měli zpevněné břicho.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Ticha (@veryticha),

2. Tahání

Cvik dělejte jako na video. Pokud nemáte gumu, vezměte si činky a ve stejném směru je zvedejte.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Helli (@hellimama),

3. Přitahování

jak zhubnout ruceFoto: pexels

Znáte klasické přitahování? Bude vám stačit tyč, které se chytíte a budete se přitahovat. Stačí do pravého úhle. Vždy s přitáhnutím se nadechněte.

4. Upažování

Sedněte si na židli, vezměte si do ruky činky nebo nějaké závaží (třeba lahve s vodou) a zvedejte je s rovnýma rukama. Dělejte 10 opakování a minuta pauza.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barča Maršálková (@barcamarsalkova),

5. Zvedání rukou

Podívejte se na fotografii níže a zkuste napodobit cvik. Lehněte si na břicho, ruce podél těla. Čelo odlepte od podložky a kmitejte rukama dozadu, držte zpevněný zadek i záda. Nemějte žádné závaží. Tohle je cvik pro začátečníky, ale dá zabrat i pokročilým.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený petra.krulisova.pilates.system (@petra.krulisova.pilates.system),

Jak zhubnout ruce? Zkuste tyhle cviky a budete mít krásné ruce.

Zhubněte břicho ještě tenhle měsíc!