Léto už je tady a vy na poslední chvíli doháníte cvičení a diety, abyste měli v plavkách dokonalou postavu? Nebo teprve začínáte s cvičením a plánujete si ho na celé léto? Ať tak či tak, dáme vám tipy na nejlepší aplikace na cvičení, které vám velmi pomohou, budou vašimi trenéry a budou vás podporovat i motivovat! Tak telefony do ruky a stahujte, bude se vám to hodit. Stáhněte si tyto aplikace na začátku roku a pomohou vám splnit předsevzetí!Nejlepší aplikace na cvičení

nejlepší aplikace na hubnutíFoto: pexels

She fit

Aplikace She fit vám poradí zdravá jídla, kterým můžete doplnit cvičení a díky kterým bude vaše proměna rychlejší a cviky efektivnější. Najdete zde videa se cviky, odpočítávadlo a dokonce můžete na obrazovce vidět, který cvik bude následovat.7-Minutové cvičení

Jak už název napovídá, jedná se o sedmiminutové cvičení. Můžete si vybrat ze cviků na zadek, břicho, záda nebo třeba ruce. Možná vám 7 minut přijde jako málo, ale tohle cvičení vám dá zabrat.

Cviky na ploché břicho

Tato aplikace, která je v češtině, vám poradí cviky na břicho, díky kterým budete mít ploché břicho. Najdete tu cviky pro začátečníky i pokročilé.

Fitness Buddy

Tato aplikace bude vaším pravým trenérem. Najdete zde celé tréninkové plány, včetně jednotlivých cviků a také jídelníčky – můžete si vybrat z různých stravovacích plánů, například paleo apod.30 Day Fitness Challenge Pro

Tato měsíční výzva je určená pro všechny, kteří chtějí rychlé změny za krátkou dobu. Zkrátka máte na každý den připravenou sérii cviků, které děláte a za měsíc se můžete těšit na skvělé tělo! Pozor ale na yoyo-efekt!

Runtastic

Rozhodli jste se, že budete běhat? Nesmí vám chybět aplikace Runtastic, která vám řekne, kolik jste toho uběhli, za jakou dobu, poví vám i těmpo vašeho běhu, bude vás motivovat jako správný trenér a můžete si tam dokonce zadat cíl, kolik kilometrů chcete uběhnout a postupně cíl plnit.

Fitify

Hledáte dobrou aplikaci v českém jazyce? Stáhněte si Fitify! Je úžasně přehledná a můžete si vybrat cviky podle partie, kterou si vyberete nebo si dát jeden z programů – chcete zhubnout nebo nabrat svaly? Vaše cviky se přizpůsobí podle cíle, věku, zdůrazněné partie atd. Rozhodně stojí za zkoušku!
Tohle jsou nejlepší aplikace na cvičení, které vám nesmí chybět v telefonu! Stáhněte si je.

Vyzkoušejte také aplikace na hubnutí.