Snažíte se před létem zhubnout? S tím vám pomohou mobilní aplikace na hubnutí, které vám dokážou sestavit jídelníček, zaznamenávat data ohledně cvičení nebo hmotnosti, počítat kalorie nebo ukázat efektivní cviky, které jsou vhodné právě pro vás. Dali jsme dohromady ty nejlepší aplikace na hubnutí, které vám se shazováním kil pomohou.Nejlepší mobilní aplikace na hubnutí, díky kterým se zbavíte nadbytečných kil

aplikace na hubnutí
Foto: pixabay

Kalorické tabulky

Počítáte si kalorie a chcete mít přehled o tom, kolik toho každý den sníte? Pořiďte si kalorické tabulky! Jsou zadarmo, v češtině a můžete si jednoduše zadat, co jste daný den snědli. Tabulky vám vypočítají, kolik byste toho sníst měli, přesný poměr bílkovin, sacharidů i tuků.

Do kalorických tabulek můžete zaznamenávat i sportovní aktivitu a podle toho vám aplikace ukáže, jestli jste měli vyvážený příjem a výdej.

Nemusíte se bát, že by v tabulkách nebyly potraviny, které jste zvyklí konzumovat, jsou zde opravdu všechny a pokud narazíte na nějakou, která tu není, můžete ji zařadit do seznamu.

Nike running

Běháte? Pořiďte si aplikaci Nike running, díky které budete vědět, kolik kilometrů jste uběhli, kudy jste běželi, jak rychle apod. Můžete své výkony poměřovat se svými přáteli a ostatními uživateli této aplikace.Daily Workouts

Potřebujete poradit se cviky? Jste začátečníci a neznáte žádné cviky nebo zkrátka už nemáte nápady? Tahle aplikace je plná cviků – můžete si vybrat z řady videí a posilovat tak břicho, zadek, nohy nebo třeba záda.

Lose It!

Tato aplikace je velmi podobná kalorickým tabulkám. Každý den do ní zadáte, co jste snědli a vypili a také, jak moc jste se hýbali a ona vám sama řekne, jestli máte vyvážený příjem a výdej nebo vás třeba pošle ještě cvičit. Na začátku do ní zadáte základní údaje jako výška, váha, věk, pohlaví atd. a na základě toho vám určí počet kalorií, který byste měli přijmout a i jak moc byste měli sportovat.PumpUp

Potřebujete trenéra? Tak vsaďte na tuto aplikaci! Zadáte do ní základní údaje o vás a také cíl, kterého chcete dosáhnout. A pak už jen posloucháte, co musíte udělat pro to, abyste toho cílu dosáhli.

Tohle jsou skvělé mobilní aplikace na hubnutí, které vám pomohou zhubnout!

Potřebujete poradit nové cviky? Podívejte se na tipy na cviky na zadek!