Máte už zvládnuté zdravé lehké a rychlé snídaně, obědy a večeře, ale tápete ve svačinách? Zdravé svačiny přitom mohou být opravdu jednoduché a dokonce si na nich můžete smlsnout, i když jsou opravdu zdravé. Pokud nevíte, po čem sáhnout dopoledne v práci nebo odpoledne po obědě, kdy ještě není čas na večeři, ale už byste si něco dali, poradíme vám! Zároveň jestli vymýšlíte zdravé svačiny pro celou rodinu na výlet a děsíte se toho, že kvůli tomu budete stát půl dne v kuchyni, protože každý vyžaduje něco jiného, tak toho se už bát nemusíte. Máme pro vás zdravé svačiny, které zaručeně chutnají všem, jsou lehké, zdravé a neuvěřitelně rychlé!

Mixit vyrábí mlsání a zdravé svačiny, které jen hodíte do kapsy a můžete jít a až vás přepadne hlad nebo chuť, můžete si je dát bez výčitek a budete vědět, že jste do sebe dostali cenné živiny a vitamíny.Tipy na rychlé zdravé svačiny: do práce i na výlet pro celou rodinu

zdravé svačiny
Foto: pixabay

Všude se píše, že zdravé svačiny jsou takové, které obsahují ovoce a nějaké oříšky. Ale vy možná nemáte čas na přípravu ani nákup těchto surovin. Prozradíme vám, že takové směsi můžete koupit už hotové! Představujeme vám zdravé svačiny od Mixit, kteří jsou známí výrobou úžasných svačinek a pamlsků.

Suché plody do kapsy

Mix ovoce a oříšků výborně padnoucích do každé kapsy, baťohu či kabelky – to o suchých plodech říkají sami v týmu Mixit. Lískové oříšky, mandle, medový banán, brusinky, arašídy, sušené mango, kešu a další na vás čekají v pytlíčku, který je tak akorát na svačinu. Dočkáte se sladkých chutí ovoce i křupavých oříšků. Pokud je něco opravdu zdravé a zasytí to, jsou to ořechy. Obsahují spoustu zdravých a prospěšných tuků, které potřebuje každé tělo, to dětské i dospělé. Vše je v praktickém balení, které schováte do batohu nebo právě klidně i do kapsy. Na procházku, na výlet, do práce nebo dětem do školy nebo na hřiště. Uvidíte, že zachutnají a uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky.

Pytlíčky si můžete koupit dle své libosti, Mixit jich nabízí spoustu a různé druhy! Dáváte přednost raději lesním plodům jako jsou jahody či maliny? Není problém! V nabídce jsou pytlíčky do kapsy, které se skládají pouze z ovoce, pouze z ořechů, kombinace a pro ty nejmslnější i čokoláda!

Suché plody do kapsy ve výhodném balení kupujte zde.

Mixitky bez lepku

„Někdo to rád BEZ LEPKU ať je či není celiak.. náš mix tyčinek Mixitek do každé kapsy je důkazem, že bez něj umíme dodat energii a pochutnání opravdu kdekoliv.“Mixit

Kolikrát už jste slyšeli, že jsou k svačině vhodné müsli tyčinky a pak jste zjistili, že jsou akorát plné cukru a po ovoci a oříškách ani stopa, i když obal to slibuje? S tím je konec! Konečně jsou tady zdravé tyčinky, které se opravdu skládají ze zdravých surovin, které jsou bohaté na vitamíny a minerály. Mixitky jsou tyčinky, které jsou složené z ovoce a oříšků a nic víc v nich není. Žádný zbytečný přidaný cukr nebo jiné škodlivé látky. Výhodou je, že opravdu úžasně chutnají a mají na výběr tolik druhů, že si vybere opravdu každý. Tyto mixitky jsou bez lepku, takže si pochutná i ten, kdo lepek nemůže nebo mu zkrátka nedělá dobře. A pokud vám nevadí, i tak vám budou chutnat, to vám garantujeme.

Že jste milovníci fitness a protein je váš dobrý kamarád? Výborně, Mixit má i tyčinky s proteinem, které můžete samozřejmě dát i dětem. Ochutnejte a už nikdy nebudete chtít jinou. Jestli se nemůžete rozhodnout, kterou si vybrat, objednejte si výhodný balíček, kde jich ochutnáte více.

Je libo příchuť slaný karamel, brownie, čokoláda s kokosem, káva, borůvka nebo třeba jablko a skořice? Tyhle a další příchutě najdete tady, tak je vyzkoušejte!

Zaujaly vás mixitky a rádi byste je ochutnali? Nakupujte zde.

Udělejte si doma ovesné Mixit sušenky:

A teď pozor! Jestli jste si nevybrali ani jednu příchuť a i přesto byste rádi produkty zkusili, můžete si je nyní namíchat sami. Můžete si vytvořit vlastní pytlíky i mixitky přesně podle svých preferencí a svých chutí! Jen to, co máte rádi. Stejně tak müsli nebo kaše.

Mixit nabízí přes rok různé slevy, tak sledujte jejich webové stránky i sociální sítě, ať vám neuniknou různé zajímavé akce.

Mixitky a pytlíky do kapsy jsou jako zdravé svačiny ideální! Výborné, zdravé, praktické, to je ideální. Doufáme, že vyzkoušíte a zachutnají vám natolik, že si bez nich už nedovedete představit den!