Jste vášniví cestovatelé a každou chvíli hledáte levné ubytování? Je potřeba znát vyhledávače, které vám pomohou a dokážou najít super levné ubytování, o kterém se vám ani nesnilo! Pokud tedy chcete být přeborníkem a vždy bydlet levně, zapamatujte si tyto stránky. Peníze, které ušetříte na ubytování, můžete využít jinde, koupit si dobré jídlo, typické pro danou oblast, zaplatit si zajímavý vstup nebo koupit suvenýr, to už je na vás, ale ušetřit na bydlení chce přece každý. Pojďte si s námi prohlédnout ty nejlepší vyhledávače na levné ubytování.Kde najít levné ubytování?

levné ubytováníFoto: pixabay

1. Airbnb

Stačí vám pokoj nebo byste rádi celý byt, dům či apartmán? Vsaďte na Airbnb! Můžete si přečíst recenze a hodnocení hostitelů, se kterými se na podmínkách ubytování dohodnete přímo vy! Pokud byste měli zájem být sami hostitelem, není problém.

Zaregistrujte se na airbnb a získejte 725 Kč jako bonusový kredit na ubytování!

2. Booking

Booking je zprostředkovatel, který nabízí ubytování všech kategorií: levné, průměrné i drahé. Můžete si vybrat hotely, hostely, ale třeba i chaty nebo vily. Pokud si budete zařizovat ubytování přes Booking často, můžete se stát součástí genius programu a mít určité výhody, například pozdější check-out nebo odvoz na letiště.

Získejte díky registraci 15 dolarů na ubytování!

3. Agoda

Agoda je z dalších vyhledávačů ubytování, kde můžete každý den nalézt časově omezené nabídky za super ceny! Můžete vybírat mezi hotely, hostely, resorty a mnoho dalšího.

4. Tripadvisor

Na Tripadvisoru můžete nalézt tipy na místa, restaurace, lety, aktivity, ale také ubytování. Není zde tak široká nabídka, ale můžete narazit na opravdu levné akce.5. Hostelworld

Láká vás poznávat nové lidi, seznamovat se a ne být zavřený sám na soukromém pokoji? Máte rádi sdílení? Hostel je pro vás to pravé, širokou abídku hostelů naleznete právě tady.

6. Trivago

Trivago vim také pomůže s hledáním toho pravého bydlení, stačí zadat destinaci, datum a vyjedou vám opravdu zajímavé nabídky.

7. Hotwire

Vyhledávač, o kterém málokdo ví. Opět stačí zadat základní parametry, později si můžete nabídky filtrovat například podle hodnocení, typu ubytování apod.

8. Hoteltonight

Hledáte ubytování na poslední chvíli a bojíte se, že už je vše plné? Pro tyto účely byl vytvořen Hoteltonight, kde najdete ubytování i pro dnešní noc, schválně to vyzkoušejte. A ne, nemusíte dát za jednu noc 10 000 Kč.9. Coachsurfing

Když už mluvíme o levném ubytování, co třeba bydlet zadarmo? Neznáte Couchsurfing? Pokud máte odvahu, chcete poznat nové lidi i jejich tradice, nechte se někým ubytovat úplně zadarmo, můžete přespat u něj a možná z vás budou přátelé! Hostitelé rádi turistům ukazují tajná místa a dávají tipy na výlety nebo místa, kde se dobře najíst.

10. Atraveo

Atraveo vám pomůže najít byty a domy po celém světě. Najdete zde levné i dražší varianty.

Tady seženete levné ubytování!

Sežeňte levné bydlení v Londýně! Tipy najdete tady.