Každý chce mít krásný domov o Vánocích, zvlášť v tomto kouzelném a pohádkovém období, abychom se tam cítili příjemně a útulně, celá rodina a třeba i případná návštěva. Ukážeme vám, jak si krásný domov vytvořit pomocí nádherného povlečení, prostírání, dekoračních polštářků a dalších věcí od značky SCANquilt. Můžete si tak vánočně vyzdobit ložnici, obývací pokoj nebo kuchyni. Na žádnou část vašeho domova nesmíte zapomenout, tak si nakupte a přivítejte Vánoce s grácií! Letos budeme hodně času trávit právě doma, tak si udělejte krásný domov tak, jak má být. Zároveň můžete článek brát jako tipy na vánoční dárky a udělat někomu radost tím, že mu pomůžete udělat krásný domov u něj doma! 🙂

Krásný domov o Vánocích: inspirace i tipy na vánoční dárky

Ložnice

Pokud je řeč o posteli, je to jedno z nejoblíbenějších míst snad vše a to nejen dětí, ale i dospělých. Každý miluje svou postel, a proto zvolte takové povlečení, polštáře a přehozy, které budou nejen příjemné a pohodlné, ale které také hezky vypadají. V tomhle je SCANquilt přeborníkem. Krásné nadýchané a jemné povlečení, ve kterém usnete během minuty, heboučké plyšáky, které si oblíbí nejen děti, ale i přikrývky, které využijete třeba při odpoledním šlofíku nebo sledování seriálů, to vše tu najdete. Buďte vánočně naladěni už od rána!

Povlečení

Kvalitní, příjemné a hezké povlečení je jedním z kritérií dobrého spánku. Je důležité cítit se dobře, a proto si vyberte to, které vás bude táhnout do postele.

Trendy sobíky teď můžete mít i na povlečení. Povlečení je světlé, a tak navozuje dobrou náladu už po probuzení. Zapínání je na zip, a tak se jednoduše svléká i povléká. Krásné, příjemné na dotek i praktické, co víc si přát.

 

Kombinace červené a bílé v zimě ani o Vánocích snad nikdy neomrzí. Vyberte si vločky nebo sobíky.

Plyšáci

 

Kupte červeného a modrého plyšáka. Bude působit jako dekorace a doplní vaše krásné povlečení. A nebojte, plyšáci nejsou jen pro děti. 🙂

Obývací pokoj

Vyšperkujte si obývací pokoj tématickými polštářky a přehozy. Oceníte vy i návštěva a vypadají tak kouzelně! Je to také výborný tip na dárek k Vánocům. Potěšte své blízké!

Doplňte obývací pokoj stylovými polštářky a plédy, které vás vánočně naladí, zahřejí a na pohovce vám díky nim bude pohodlněji!

Kuchyně

Nejen při pečení cukroví buďte styloví a pořiďte si nádhernou vánoční zástěru nebo chňapku se skřítkem.

A teď ještě sladit prostírání

Vyberte si mezi oblíbenými vánočními květinami nebo vsaďte na roztomilé prostírání se sobem a nebojte se, oboje bude mít úspěch.

Krásný domov sobě i blízkým vykouzlíte jednoduše s výrobky od SCANquilt.