Thinking outside the box (=přemýšlet nad věcmi z jiného úhlu pohledu; vymyslet neobvyklý způsob řešení věcí) vám někdy může výrazně pomoci mít pohodlnější život. Určitě ve vašem životě existuje spoustu iritujících problémů, které přitom nejsou nijak důležité, ale přesto vám vadí. My vám je teď pomůžeme vyřešit, alespoň nějaké 🙂

Pohodlnější život díky 15 trikům

1. Tenisový míček

pohodlnější život
Foto: allgaragefloors  

Něco pro řidiče začátečníky. Zavěste tenisový míč na strop v garáži tak, aby se dotýkal předního okna auta. Poté nebudete mít nikdy problém zaparkovat, protože jakmile uvidíte míč na okně, víte, že stojíte správně!

2. Narozeninový kalendář

pohodlnější život
Foto: livemaster 

Často zapomínáte na narozeniny lidí ve vašem okolí? Použijte tento kalendář, zapište narozeniny všech příbuzných a už se vám nestane, že někdy zapomenete! To bude hned pohodlnější život, no ne?

3. Chytré zavírání sáčků

pohodlnější život
Foto: mamabee  

Známe to všichni, načneme pytlík s cereáliemi a když je načaté chceme vrátit zpátky, obal nedrží a neustále se otevírá. Na to máme super vychytávku. Odřízněte hrdlo prázdné lahve a nasaďte ji na konec sáčku tak, jak vidíte na obrázku. Zašroubujte a je to!

4. Držák na kuchařku

pohodlnější život
Foto: open  

Použijte obyčejné ramínko na oblečení jako skvělý držák kuchařky v kuchyni. Konec listování stránek s upatlanými prsty.

5. Pomůcka pro kutily

pohodlnější život
Foto: mujerde  

Použijte spodní část prázdné lahve jako prostor pro míchání ředidla nebo laku a hrdlo lahve jako držák na štětec.

6. Ostré nůžky

pohodlnější život
Foto: topinspired  

Pokud nemáte žádné prostředky k ostření nůžek, máme jednu velkou vychytávku! Párkrát střihněte do alobalu a vaše nůžky budou ostré tak, jako byste je zrovna koupili.

Youtuberka Chick Lexi ukazuje další užitečné lifehacks

Podívejte se na její kanál pro další skvělá videa.
Youtube kanál –> Chick Lexi

7. Hřebíky

pohodlnější život
Foto: img-fotki  

Další trik zejména pro pány. Potřebujete hřebíčky a nejčastěji je držíte svými rty, abyste je mohli hned použít? Tak tomu je konec, inspirujte se naší vychytávkou a mějte pohodlnější život.

8. Držák na tablet

pohodlnější život
Foto:  lh3  

Pamatujete si na staré držáky knih? Někteří je možná stále máte doma. Nevyhazovat! Můžete je klidně použít jako držák moderního tabletu, ušetříte tak spoustu peněz za drahé stojany.

9. Citrón jako čistící prostředek

pohodlnější život
Foto: wonderfuldiy  

Použijte citron jako levný čistič místo chemických drahých prostředků. Je to šetrné k planetě, účinné a tak laciné!

10. Zatloukání hřebíků

pohodlnější život
Foto: recreoviral  

Využijte hřeben mimo česání vlasů také jako držák hřebíku, který právě zatloukáte. Vyhnete se tak poranění svých vlastních prstů a nehtů.

11. Háčky ve sprše

pohodlnější život
Foto: pinterest  

Pověste pár háčků na tyč, kterou máte ve sprše. Bude sloužit k zavěšení různých věcí, které budete mít po ruce a nebudete se muset nahýbat.

12. Hák na klíče

pohodlnější život
Foto: aliimg  

Využijte hák od starého pásu z auta a připevněte si na něj klíče. Doma je potom zacvaknete a až půjdete z domu, zase vycvaknete. Konec hledání klíčů!

13. Držák na nářadí

pohodlnější život
Foto: aliimg  

Použijte magnet jako držák pro nářadí, které tak budete mít po ruce ve chvíli, kdy ho budete nejvíce pořebovat.

14. Pomocník na tvoření palačinek

pohodlnější život
Foto: millionpictures  

Použijte prázdnou lahev od kečupu a naplňte ji těstem na palačinky. Skvělý pomocník, který vám pomůže regulovat správné množství těsta na pánvičku.

15. Platební karta

pohodlnější život
Foto: Depositphotos  

Pokud se chcete vyhnout podvodům s kartami, můžete překrýt poslední čtyři číslice a bezpečností kód skrýt tak, že ho přelepíte nálepkou. Karta by měla fungovat i nadále.

Rozhodně nám dejte vědět, pokud jsme vám pomohli s nějakým problémem, který dlouho řešíte a jestli máte díky těmto trikům pohodlnější život. 🙂 

Pokud vás zajímají další vychytávky, koukněte se na náš článek o dalších tipech –> TADY

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.