Chorvatsko – oblíbená destinace Čechů a nejen nás, ale rádi sem míří lidé z celého světa. Není se čemu divit, Chorvatsko je nádherná země, která se pyšní průzračně modrým a teplým mořem s bohatým podmořským světem, úžasnou zmrzlinou, která je tak velká, že nemáte šanci ji sníst, skvělými rybami a super počasím. Autem jste tu hned, vezměte i děti a máte vystaráno. Bohužel je zde v posledních letech velký problém – opravdu hodně turistů. Lidé totiž poznali krásy Chorvatska a každý sem chce jet. My vám ale chceme představit místa, kde potkáte jen opravdu málo turistů, protože nejsou tak známá a užijete si zde hodně klidu a zároveň to jsou místa, která jsou opravdu nádherná. Pokud tedy nechcete zažít hlavu na hlavě a chcete si užít klidnou dovolenou, inspirujte se, zabalte si věci a vyražte.

Dříve bylo známé, že je Chorvatsko levnou destinací. Pokud navštívíte méně známá místa, vážně se těšte na skvělé ceny.Poznejte Chorvatsko jinak: místa bez turistů

Chorvatsko
Foto: pixabay

Hvar

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leon Lrod (@lrod_88),


Zaměřte se na Hvar a jeho zátoky. Hvar je nádherný, ale samozřejmě i hodně turistický. Musíte si umět vybrat, pokud se vydáte směr vesnička Bogomolje, můžete se těšit na klid a málo lidí. Toužíte po místě, kde se snad zastavil čas? Vyražte sem!Vodice

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Sorkness (@sorknation),

Lákají vás výlety, spíš než válení se na pláži, čtení knížky a popíjení drinku? Dalmácie je jasnou volbou. Musíte si umět vybrat místa a občas se někam zatoulat, kde budete úplně sami.

Novi Vinodolski

Pokud vám nevadí skály, odpočiňte si tady, Určitě to není vhodné místo pro děti, ale jinak je tu vážně klid a ticho. Takže pokud vyrážíte jako dospělí a chcete si odpočinout, určitě se vám tu bue líbit.

Kistanje

Pokud je vaším cílem a přáním vidět národní park Krka, jeďte sem, protože je to sem opravdu blízko. Ta sice turisty najdete, ale je to zážitek na celý život, opravdu nádherné místo.Bol na ostrově Brač

To, co vidíte na fotce, můžete mít jen pro sebe. Moře je ve skutečnosti ještě průzračnější a modřejší! Přesvědčete se sami a vyražte na ostrov Brač.

Biševo

Biševo je místo pro lidi, které láká úplná samota. Protože tam žije jen pár obyvatel, množství byste spočítali na prstech. Velký zážitek a opravdové soukromí čeká jen na vás.Trogir

Trogir není pro samotáře ani pro ty, kteří se cítí dobře v davech. Je to zkrátka něco mezi a doporučujeme navštívit toto míst hlavně kvůli kouzelné architektuře!

Mljet

Vidíte to? To není Karibik, to je Chorvatsko! Utajené místo, o kterém moc lidí ještě neví. Tak ho objevte dřív, než bude zase zaplněno turisty. Opravdu se i tady dají najít místa, která jsou krásná, skoro prázdná a najdete tam skvělá místa pro fotky, odpočinek i zábavu.

 

Tohle jsou místa, kde zažijete to pravé Chorvatsko a přitom nebudete trávit dovolenou, kde si budete připadat jak sardinka.

Prohlédněte si nejkrásnější pláže světa – právě tady!