Víte, kolik máme na našem kontinentu zábavních parků? Je jich až 307! To je opravdu velké číslo. Je na čase udělat si do takového parku výlet, ale který si vybrat? Pomohou vám následující infografiky, které uvádějí nejdůležitější informace. Na své si přijdou rodiny s dětmi, které vyhledávají spíše klid, ale na druhou stranu i adrenalinoví nadšenci, kteří milují horské dráhy a zábavu na každém rohu. Zábavní parky v Evropě zkrátka nabízejí všechno! A pokud nechcete jet nikam daleko, ukážeme vám i ty u nás, v České republice. A ty také stojí za to.

Tyto parky nejsou jen pro mladé páry, ale i pro starší, podívejte se, kam byste se mohli podívat.Nejlepší zábavní parky v Evropě

zábavní parky v evropě
Foto: pexelsNejlepší zábavní parky v Evropě s horskými dráhami

Milujete adrenalin a vyhledáváte rychlou jízdu? Pak vás určitě potěší následující informace o parcích, kde si užijete ty nejlepší horské dráhy a podobné atrakce.

zábavní parky v evropě

Nejstarší zábavní parky v Evropě

Zajímá vás historie a rádi byste s ní spojili zábavu? Pak se zaměřte na nejstarší zábavní parky v Evropě, ze kterých historie dýchá na první vkročení a užijete si zde i skvělý čas s dětmi a rodinou.

zábavní parky v evropě

Největší zábavní parky v Evropě

Evropa nabízí i megalomanské parky, kde není těžké se ztratit. Na druhou stranu si zde užijete opravdu hodně zábavy a můžete tu strávit hodně času.

zábavní parky v evropě
Nejlepší zábavní parky v Evropě pro rodiny

Chcete si udělat výlet s celou rodinou? Následující parky jsou pro vás jako stvořené.

zábavní parky v evropě

Nejlepší aquaparky v ČR

Za zábavou nemusíte jezdit daleko, u nás jsou také skvělá místa. Sázka na jistotu je největší aquapark ve střední Evropě, Aquapalace Praha. Už jste tam byli?

zábavní parky v evropě

Zdroj infografik: shopalike.cz

Baví vás zábavní parky a adrenalin spojený s nimi? Nebo jste radši pro klid? Dejte nám vědět, kam se chystáte podívat a jestli vás nějaký park láká.

Podívejte se na 10 nápadů, kam vyrazit na výlet do Evropy koncem léta.