Proč chodit s někým kdo rád cestuje?

Cestování může být jeden z nejvíce uvolňujících zážitků. Čím jsme starší, tím je obtížnější nalézt čas, peníze a otevřenost myšlení k cestování.Naštěstí se můžeme inspirovat od ostatních k dělání věcí, které nám přinášejí radost. Chodit s někým, kdo rád cestuje, se může stát lístkem k otevření nové části vaší osobnosti.
Máte štěstí, pokud najdete lásku s cestovatelem, protože vztah se svobodným duchem přináší značné výhody. Pokud začnete chodit s někým, kdo rád cestuje a zároveň vás motivuje, máte příležitost prožít si zajímavé lekce života. Váš cestovatel vás může znovu přitáhnout k hodnotám, jako je otevřené srdce, soběstačnost, důvěra a vděk, které jste již možná ztratili z dohledu.

Milovníci cestování jsou více vnímaví k lidem a novým zkušenostem

Pokud trávíte čas ve městě, vnímejte, kolik nových tváří potkáte, jen když jedete třeba do kavárny. Představte si, kolik nových lidí byste potkali na cestě do Asie nebo Afriky. Zkušený cestovatel, který pravidelně poznává nové kultury a kuchyně, se setkal s mnoha lidmi z různých demografických oblastí. Bude rozdíl, pokud budete chodit s někým, kdo vidí ty stejné tváře a žije ve stereotypu nebo budete chodit s někým, kdo rád cestuje a neustále potkává nové lidi. Váš milovník cestování vás také uvidí jako novou zajímavou tvář, kterou bude chtít poznat!
Cestovatelé dobře přijímají změny

Každý zkušený cestovatel zažije alespoň jednu noční můru na letišti. Otrava jídlem, zrušený let, špatné počasí a náhlá změna plánů… a další příhody. Stane se – to je život. Každý z nás je zmatený, pokud se plány mění mimo naši moc a kontrolu. I ty nejtrpělivější z nás. Ale cestovatel, který cestování miluje, si nenechá zkazit náladu ani dobrodružství. Často tím, že jsou změny nečekané, se právě tím nechají motivovat. Jeden zrušený let může vést k zajímavým zkušenostem.

Pokud je vás partner romantik, zrušený let může vést k takovému dobrodružství, jako spontánní noc pod hvězdami nebo v mezinárodním hotelu nebo třeba v hostelu, kde se můžete seznámit s cizinci a dalšími lidmi, co také cestují. Budete se svým partnerem sdílet zkušenosti, které byste možná nikdy neprožili.

Cestovatelé jsou soběstační a nezávislí

Člověk, nezávisle na věku, který se vydal do cizí země se učí, jak se o sebe postarat. Dokonce i když jde o zájezd od cestovní kanceláře, taky musí naplánovat trasu a kroky, aby se dostal do cíle. Všechny cestovní dobrodružství často přicházejí s nečekanými změnami, ty musí cestující vyřešit a přemýšlet o nich. Během cestování dochází k urychlení procesu dospívání.

Váš budoucí milenec je již samostatnou duší, která se o sebe umí postarat. Nebudete muset ho vodit za ruku a pomáhat mu s každým novým problémem. Je již zvyklý, že věci musí řešit a to hned, ne s odkladem. Má totiž přehled o svých slabých a silných stránkách, které poznal právě při řešení zkoušek, které mu přišly do cesty díky cestování.
Milovníci cestování jsou často snílci

Jsou zvědaví a plni přesvědčení, že svět má co nabídnout. Zkuste jim říct že Paříž je romantické město. Místo přikývnutí budou chtít co nejdříve vyrazit a přesvědčit se o pravdě. Zkrátka to prověřit.

Někteří cestovatelé hledají inspiraci z dětských snů. Možná se rozhodnou cestovat do Jižní Ameriky jako dospělí, protože vždycky chtěli vidět, odkud pochází oblíbené zvíře, trojlístková labuť.

Cestovatelé jsou vděční za sebe i za ostatní

Na konci dne nebo a konci cesty projevuje svou vděčnost tak, že je rád za to, co má. Dokonce i když cestuje bohatými zeměmi. Kolikrát ale mohou na svých cestách vidět chudé obyvatelstvo nebo děti, které si vystačí s málem. Nebo možná někomu stačí spát v jiné posteli.. hned je vděčný, za tu, co má doma, za tu svou.

Choďte a randěte s cestovateli, má to něco do sebe!

Pokud se zajímáte o cestování, nesmí vám uniknout článek o tom, jak cestovat skoro zadarmo.

Podívejte se také na zajímavý článek od travelbible, proč se zamilovat do cestovatelky. 🙂