Termální lázně v Maďarsku patří snad k těm nejznámějším. Užijete si tam opravdový luxus a pokud si představujete lázně jako u nás, kde se potkáte se samými důchodci, v Maďarsku to tak není. Jezdí sem všechny věkové kategorie a je to proto, že zde najdete opravdu špičkové služby a užijete si to tu. Není to jen o procedurách, ale i skvělém ubytování, relaxu a gastronomickém zážitku. Pokud jsme vás nalákali a přemýšlíte, že termální lázně v Maďarsku chcete zkusit, rádi vám doporučíme ta nejlepší místa.Nejlepší termální lázně v Maďarsku

termální lázně v maďarsku
Foto: pexels

1. Termální lázně Széchenyi

Začneme tím největším – nejrozsáhlejší termální lázně v Evropě najdete v hlavním městě Maďarska – v Budapešti. Uzdravte své tělo v minerálních pramenech, které obsahují samé dobré látky. Můžete si dopřát různé procedury a masáže, také kosmetiku, včetně manikúry a pedikúry. Večer se můžete projít centrem Budapešti. Na hezčí místo snad nemůžete jet.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ⓞℓινια | Lille (@shaliomah),

2. Termální lázně Mosonmagyárovár

Nedaleko slovenských a rakouských hranic naleznete město Mosonmagyárovár a také stejnojmenné lázně. Bazény se zdravou vodou, sauny, masáže a mnohem více – to vás zde čeká.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tanya ♥♥♥ (@taniachopiuk),

3. Termální lázně Györ

Navštivte krásné město Györ a jeho zážitkové lázně. Můžete si zde užít bazény, tobogány, dětský bazén, hřiště a také bary a restaurace. A hlavně léčivé prameny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Puer Ipse (@sv3tom),

4. Termální lázně Pápa

Těmto lázním se říká ozdravné – jezdí sem spoustu lidí s nejrůznějšími problémy, kterým mají lázně výrazně pomoci. Jezdí sem samozřejmě i zdraví lidé bez obtíží, kteří si chtějí užít nějaký ten relax a wellness.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Thermal & Spa Pápa (@thermalandspapapa),

5. Termální lázně Bükfürdó

Milovníci sportu i odpočinku si zde přijdou na své. 32 bazénů, hřiště, wellness i ozdravné procedury a to vše pod lékařským profesionálním dozorem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bükfürdő Thermal & Spa (@bukfurdo),

TIP! Nezapomeňte si sebou vzít koupací čepice, do většiny lázní vás bez ní nepustí. Samozřejmě si ji můžete koupit tam, ale vyjde vás o hodně dráž.

Tyhle termální lázně v Maďarsku doporučujeme navštívit!

Navštivte také termální lázně na Slovensku – stojí za to.