Patříte k těm, kteří milují živé květiny a nejradši by si každý týden kupovali čerstvé? Tomu, rozumím, mám to stejně. Ale kdo má tolik peněz, času a neustálé myšlenky na to, je koupit? Většinou to dopadá tak, že květinu mám doma 14 dní, z toho 5 dní je hezká a o tom zbytku raději nemluvím. Ale vyřeší to umělé květiny, které dnes už dokážou vypadat fakt dobře a co je super, že nezvadnou a to nikdy. Možná se budete divit, jak dobře to může vypadat a jak se dají využít. A měnit je nemusíte, takže ani myslet. Na Vánoce je schováte a pak zase vyndáte a máte vydekorováno. Jak snadné, že?

Přečtěte si také: 10 nápadů na dekorace do ložnice, díky kterým se vám bude dobře spát6 způsobů, jak kreativně využít umělé květiny

umělé květinyFoto: pixabay

1. Do vázy

Tohle je asi to nejjednodušší, co můžete udělat a vypadá to skvěle. Naaranžujte květiny do vázy. Když zvolíte dobré barvy, lidé ani nepoznají, že je to umělé.
2. Věnec

Tohle vypadá skvěle a dá se to používat stále dokola a výroba je velmi jednoduchá. Stačí vám věnec, který koupíte v květinářství a pár umělých kytiček. Použijte na nalepení pak lepící pistoli, kterou to bude spolehlivě držet.

3. Umělé stromečky

Tohle se dá krásně použít i jako venkovní dekorace a sice to vypadá složitě, ale vůbec není. Dá se to udělat v různých velikostech a je to skvělé i jako dárek.

4. Rohová dekorace

Přemýšlíte, co byste dali do rohu místnosti, protože vám přijde moc prázdný? Zkuste tyhle dlouhé větvičky, můžete to dát jak na stůl, na zem, tak na polici.
5. Minimalistická dekorace

Tohle vypadá velice dobře a hodí se do interiéru, který nechcete mít moc barevný a přeplácaný. Květiny se jednoduše dají měnit, a tak máte za pár vteřin úplně jinou dekoraci, která se vám neokouká. V létě zvolte bílou, na jaře žlutou, na podzim oranžovou a v zimě rudou. Hned to nová domovu lepší energii a vám se bude lépe bydlet. Vypadá to skvěle, není to drahé a výroba je velmi jednoduchá.

6. Mini zahrádka

Na konec trochu složitější dekorace, kde využijete umělé květiny a bude to vyžadovat trochu zručnosti a hlavně vaší kreativity. Opět se dá přizpůsobit ročnímu období nebo příležitosti a také se dá využít jako dárek, můžete dovnitř dát třeba nějakou drobnost. Vypadá to skvěle, že?

Umělé květiny se krásně dají využít jako dekorace a vypadá to skvěle, co říkáte?

Přečtěte si také: 20 kreativních nápadů jak si vytvořit dekorace na zeď