Už vás nebaví přeplácané vánoční stromky plné ozdob? Zkuste to letos jinak a inspirujte se našimi tipy na minimalistický vánoční stromeček. Váš domov bude díky nim stylový a dostane skandinávský nádech.

5 tipů na minimalistický vánoční stromeček

Minimalimus je velkým trendem v interiérovém designu. Přírodní barvy, jednoduché dekory, přírodní materiály a světlo v hlavní roli. Jestli máte rádi skandinávský styl, budou se vám tyto tipy na minimalistické vánoční stromečky líbit. A že tyto vánoční stromečky bez ozdob pravděpodobně nesklidí u vašich (pra)rodičů úspěch? Nevadí, Vánoce jsou přece od toho, aby si je každý udělal podle sebe. A co může být útulnějšího než příroda uprostřed vašeho domova.
1. Minimalistický vánoční stromek v proutěném koši

Přemýšlíte, jak vyzdobit vánoční stromek? Nepřemýšlejte. Malou jedličku usaďte do proutěného koše (uvnitř samozřejmě mějte květináč, abyste stromek mohli zalévat) a vystlete ho bílou ovčí vlnou, která bude připomínat sníh.

2. Minimalistický vánoční stromeček obklopený dárečky

Máte rádi pohled na vánoční dárky pod stromečkem? Kdo říká, že by tam měly ležet jen na Štědrý den? Vyrobte si ze starých kartonových krabic nebo recyklovatelného papíru prázdné dárečky jako dekoraci pod minimalistický vánoční stromeček.
3. Vánoční stromek s pletenou dekou

K jehličí se krásně hodí pletené materiály. Zkuste vystlat prostor pod vánočním stromečkem pletenou dekou v přírodních odstínech a minimalistický vánoční stromeček je hotov.

westwing slevový kód

4. Minimalistický vánoční stromek v papírovém pytlíku

Válí se vám doma prázdné papírové nákupní tašky z Rohlik.cz nebo jiného supermarketu? Použijte je jako stylový květináč na váš minimalistický vánoční stromek. Jen dovnitř nezapomeňte dát klasický květináč, ať vám neprotěče.

5. Vánoční stromeček ozdobený s citem

A když už přece jen budete chtít stromek ozdobit, udělejte to s citem. Méně je někdy více a pokud použijete přírodní materiály a bílou, nemůžete šlápnout vedle. Minimalistický vánoční stromeček je prostě o jednoduchosti.
Který minimalistický vánoční stromeček se vám líbí nejvíc? Napište nám do komentáře.

A nezapomeňte se také podívat na: