Všimli jste si někdy, že existují ženy/dívky, které jsou krásné, chytré i hodné, zkrátka ideální, ale jsou i přesto samy? Mnohdy mají celý život problém si někoho najít a bývají osamělé. Ideální žena to nemá vůbec jednoduché. Víme totiž o důvodech, proč se muži vyhýbají ideálním, téměř dokonalým ženám. Nejste mezi nimi? 

Ideální žena – proč se jí muži vyhýbají?

ideální žena
Foto: pexels

1. Jsou soběstačné

Podívejte se na moderní ženy. Umí se o sebe postarat, všechno zvládají samy a mužskou „ochranu“ prostě nepotřebují. Muž má ale přirozenou tendenci ženu chránit a některé ženy o to buď nestojí, nebo se chtějí ochraňovat samy.

„Moje kamarádka se jmenuje Jana. Je jí 25 a je hezká, velmi milá a inteligentní. Má dobrou práci a umí se oblékat. Ráda chodí se svými kamarády na koncerty a do baru. Muži se jí líbí, ale ona je stála nezadaná. Víte proč? Ona přesně ví, jak by měl vypadat její partner a neustoupí od jediného požadavku. Nejde to vztahu tak, že to „zkusí“, ale stále někoho odmítá  buď hned nebo po prvním rande.“2. Nemohou si dovolit ztrácet čas

Rychlé a sofistikované ženy se rozhodují velmi rychle a pokud se muž nezdá být dobrým protějškem, neztrácejí čas, odmítají a nezkusí jít ani na rande. To je důvod, proč se některé ženy ve 30 vdaly, rozvedly, znovu vdaly, porodily a plánují další děti, kdežto „ideální ženy“ stále čekají na toho pravého a jsou samy.

3. Jsou příliš sebevědomé

Tyto ženy vzbuzují pozornost a jsou také často středem pozornosti. Jsou často obletovány muži a je z nich cítit velká dávka sebevědomí, muži dávají přednost spíše skromnosti a nevinnosti.

4. Nechtějí se chovat jako manželky

„Osobně chci ženu, která se o mě bude starat a bude se starat také o věci kolem domu a domácnosti. Nechci, aby byla vyzývavá a pokaždé, když půjdeme ven, přitáhne pozornost dalších mužů“ říká jeden z mužských respondentů.5. Jsou osamělé a projevují to

Na prvním rande ukazují vysněné svatební šaty, mluví o budoucnosti a plánech o líbánkách, potom mluví o své cystě na vaječníku a o problémech svých kamarádek. Vypadá to na poslední rande. Ženy jsou zoufalé a mluví moc o svojí osamělosti. To muže odradí a takovým ženám se vyhýbají.

6. Jejich krása přitahuje špatné muže

Doslova. Grázly, podvodníky, idioty. Normální hodní a milí kluci jsou asi někde daleko…

7. Je to jen strach

Muži se bojí, že u žen nebudou mít takový úspěch, že pro ně nebudou to pravé. Že jsou špatně oblečení, nemají vybrané chování, nejsou inteligentní,…


8. Mají vysoké nároky

Žádají to nejlepší chování, hodně peněz, samé večírky, párty, dárky, večeře, drahé hotely a dovolené. To většina mužů nechce plnit, jen ti podvodníci, kteří jsou tohle ochotni chvíli plnit a poté, vyměnit. Víte, jak to myslím.

Jste ideální žena a muži se vám vyhýbají? Teď už víte proč!

Koukněte se na článek o tom, jak sbalit kluka.

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.