Tento článek je vhodný pro muže, kteří jsou zmatení v ženách a nevědí, co chtějí. Každá žena je jiná a touží po jiných věcech, ale některé jsou stejné a muži jim zkrátka nerozumí. Pokud jste muž a čtete tento článek, dozvíte se tužby žen a můžete jim jejich přání splnit. Uvidíte, že budou nadšené. Ženy se také rády chlubí kamarádkám s tím, jakého dokonalého muže mají.Pro muže – co ženy opravdu chtějí?

pro muže
Foto: pexels

1. Pozornost

Ženy chtějí, aby si jich muži všímali a byli k nim pozorní. Aby si muž všiml, že má žena nové vlasy, nehty nebo šaty. Aby pochválil tu výborně uvařenou večeři a byl všímavý.

2. Pomoc

Každá žena ocení, když jí muž čas od času pomůže a to sám od sebe. Zeptá se na pomoc s večeří, oškrábě brambory nebo bezeslov vyluxujte obývák. Za tohle vám žena rozhodně poděkuje a bude si vás vážit, tohle totiž dělá málokterý muž.

3. Dárky

Pokud ženy říkají, že jim na dárkách nezáleží a nechtějí je, není to tak úplně pravda. Nejde o to, dostat drahokam, ale věnovat maličkost – květinu nebo čokoládové bonbony. Udělátetím neskutečnou radost a je vidět, že na ženu myslíte.

TIP pro muže: až půjdete do práce, malý dáreček nechte na nočním stolku a nechte milý vzkaz.

pro muže
Foto: pexels4. Překvapení

Je jen málo žen chteré nemají rády překvapení, ale drtivá většina ano. Pro muže je to často nepředstavitelné, nechtějí se s ničím vymýšlet, přitom to nemusí být tak těžké a žena se bude cítit opravdu výjimečně. Prostřete stůl, zapalte svíčky a uvařte výbornou večeři. Pokud neumíte vařit, objednejte jídlo, i to se počítá a snaha se cení.

Pokud chcete do překvapení vložit více peněz, kupte wellness víkend nebo řekněte ženě, ať si sbalí věci a odvezte ji na letiště. Společně pak odleťte za romantikou. Žena z toho bude ještě dlouho nadšená, tohle totiž udělá málokterý muž.

5. Mazlení

Mazlení a dotyky jsou pro ženu velmi důležité a mělo by být i pro muže, pokud mu na vztahu záleží a chce ho udržet. Myslete na to a někdy jen tak bezeslov ženu obejměte, řekne jí tím víc než kdybyste použili tisíc slov. Zejména po postelových hrátkách si dejte záležet. Povídejte si, objímejte se. Žena to velmi ocení!

pro muže
Foto: pexels6. Lichotky

Stačí věta „tobě to sluší“ nebo něco pochválit. Buďte všímaví a lichoťte ženě. Bude se cítit opravdu dobře a bude si vás i proto vážit. Nejvíce ženy ocení, pokud jí lichotíte i před lidmi, na veřejnosti, například před kamarády.

7. Klid

Pokud má žena své dny nebo má špatnou náladu, raději ji nechte o samotě a v klidu. Přineste ji čokoládu, polibte ji na čelo a řekněte, ať si čte a relaxuje. Vy za ni můžete vyluxovat nebo umýt koupelnu. Tohle opravdu ocení!

8. Romantika

Všechny ženy nejsou romantické, ale většina je. Přineste občas růži, uvařte oběd nebo se společně podívejte na romantický film, pokud takový žánr máte rádi. Někdy si i vychutnejte večeři nebo koupel při svíčkách.

pro muže
Foto: pexels9. Pocit bezpečí

Ženy tvrdí, že jsou silné a vyrovnané. Není to ale vždy úplně pravda a potřebují cítit bezpečí, od vás, od mužů. Ten pocit jí dodejte a až se budete společně dívat na horo, ne že vy budete první, kdo uteče. 😀

Tohle jsou rady pro muže, kteří jsou zmatení a nevědí, co ženy chtějí.

Přečtěte si rady pro šťastnější život!