Přemýšleli jste někdy nad tím, jak stahovat z Youtube video nebo hudbu? Pokud to ještě nevíte a rádi byste tenhle trik taky znali, jste na správném místě. Existují programy, které vám tuto službu také umožní, ale tam je to složitější. Program musíte stáhnout, instalovat a zbytečně vám bude zaplňovat místo v počítači. Ukážu vám jednoduchý trik, jak stahovat hudbu z Youtube nebo jestli chcete, jak stahovat videa z Youtube.Jak stahovat z Youtube?

Najeďte na video či hudbu, kterou chcete stáhnout z Youtube. Zkopírujte odkaz, ale vymažte z něj část „ube“, jak vidíte níže na obrázku. Po kliknutí na enter budete přesměrováni na stránku, kde si můžete stáhnout vaše video či hudbu, to už si vyberete sami. 

jak stahovat z youtube

jak stahovat z youtube

jak stahovat z youtube

Teď už víte, jak stahovat z Youtube, pomohlo vám to? Doufáme, že ano a už si nebudete stahovat zbytečné programy.

Přečtěte si triky na Youtube o kterých většina lidí neví.Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.