Mít děti je zábavné a náročné zároveň. Děti se vztekají, pláčou a neustále se jim něco nelíbí. A co je dokáže uklidnit? Hračky! Podívejte se na hračky pro děti, které mají někdy i praktický charakter a to se hodí. Ručíme za to, že díky těmto hračkám bude život rodičů mnohem jednodušší a pohodlnější.

Hračky pro děti

1. Osvětlené míče

hraček pro dětiFoto: Boon  

Díky těmto koulím se děti nebudou bát ve tmě, zatímco leží v posteli. Pokud se vzbudí a budou chtít jít do koupelny, svítící koule si mohou vzít sebou a uvidí na cestu a opět nebudou mít strach.

2. Inteligentní podložka

hraček pro dětiFoto: Hatch Baby  

Tato podložka dokáže vypočítat váhu a výšku vašeho dítěte, také vám navrhne doporučený plán stravování. Všechny tyto věci můžete kontrolovat ve svém smartphonu.


3. Skládací kočárek

hraček pro dětiFoto: GoodBaby  

Na první pohled vypadá jako běžný kočár. Ale ve skutečnosti má jednu velkou výhodu: můžete ho složit a vejde se i do batohu. Váží 4 kilogramy a patří mezi světové rekordy.

4. Překladač dětských slz

hraček pro dětiFoto: Pixabay  

Toto je jedna z hraček pro děti, která je spíš hračkou pro rodiče. Přístroj dokáže rozpoznat, proč vše dítě pláče s mírou přesnosti 92 % – včetně rozpoznání hladu, bolesti, únavy nebo toho, že dítě potřebuje přebalit. Časem se stává méně přesným, ale i ve čtyřech měsících stále dosahuje míry přesnosti 77 %. Při vývoji aplikace analyzovali její tvůrci 200 000 nahrávek plačících novorozenců.


5. Samonahřívací lahev

hraček pro dětiFoto: Iiamo  

Tato lahev umí zahřát dětské pití kdekoliv bez elektrických kabelů. Ohřívá se pomocí speciálních kazet, které obsahují pouze vodu a sůl. Maximální teplota, které lze dosáhnot je 37 ° С.

6. Bezpečnostní náramek

hraček pro dětiFoto: Beluvv  

Ztráta dítěte je noční můra snad každého rodiče. Pro tyto případy byl vyvinut bezpečnostní náramek, který se dá připojit ke smartphonu rodiče. Můžete sledovat, kde se vaše dítě pohybuje a pokud je někde v dosahu nebezpečí, je vyslán varovný signál. Do systému můžete připojit každého, komu důvěřujete.

7. Teploměrová nálepka

hraček pro dětiFoto: Temptraq  

Tato nálepka vám umožní kontrolovat teplotu vašeho dítěte, pokud onemocní nebo jen spí. Měří teplotu s velkou přesností. Pokud se teplota vašeho dítěte zvýší, budete informováni skrz váš chytrý telefon. Ten také uloží historii teplot.

8. Chytrý kartáček na zuby

hraček pro dětiFoto: Vigilant  

Tento zubní kartáček může být připojen ke smartphonu pomocí Bluetooth. Zobrazuje každý pohyb, který dítě s kartáčkem provede a to ve 3D. Pokaždé, když vaše dítě udělá správný pohyb, získává body a dokonce i ceny. Čistění zubů může být zábava 🙂

9. Chrániče kolem

hraček pro dětiFoto: Crawlings  

Další z praktických hraček pro děti. Vaše dítě podniká první kroky a svět je plný nebezpečí – kamenů, ostrých hrotů a tvrdých předmětů. Pořiďte jim tyto parádní chrániče!


10. Zábavné talíře

hraček pro dětiFoto: UncommonGoods  

Večeře se stává zábavou! Perfektní věc pro rodiče těch dětí, které nechtějí jíst.

11. Krmící lahev i lžíce v jednom

hraček pro dětiFoto: Booninc  

Skvělá věc na cestování nebo pouhé procházky venku. Zkrátka stačí stlačit lahev. Pokud dítě jídlo nedojí, můžete jej schovat na později.

12. Dudlík a posilovač zoubků zároveň

hraček pro dětiFoto: Molarmuncher  

Tato vychytávka pozitivně ovlivňuje dáseň a zoubky, zároveň funguje jako dudlík, který děti uklidňuje.

13. Vizuální a zvukový projektor

hraček pro dětiFoto: MyBaby  

Tento projektor je výborný pro vaš dítě, když spí. Ukazuje obrázky na strop a zároveň vydává uklidňující zvuky nebo přehrává ukolébavku.


14. Zábavný krmící set

hraček pro dětiFoto: ThinkGeek  

Vaše dítě odmítá jíst? Tato zábavná sada příborů může přesvědčit vaše dítě, aby jedl i ty věci, které za normálních okolností odmítá jíst.

15. Oblečení se zabudovaným monitorem

hraček pro dětiFoto: Mimo  

Tento přístroj zaznamenává dech a srdeční aktivitu vašeho dítěte. Všechny informace o aktuálním stavu dítěte uvidíte na svém smartphonu a vy můžete být v klidu, že dítě v klidu spí a že je vše v pořádku.

Líbí se vám tyto hračky pro děti?

Přečtěte si také článek o tom, co jedí zaměstnanci největších fiem světa.

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.