Probděné noci a unavená rána. Znáte to? Já taky. Posledních pár dnů a možná i týdnů jsem místo spánku jen zírala do stropu a říkala si, proč mě trápí nespavost a jak se jí zbavit. Když už jsem pomalu usínala i v práci a kávu jsem pila po litrech, rozhodla jsem se svůj problém řešit. Dříve než bych se vydala k lékaři, rozhodla jsem se jít přírodní cestou. Měla jsem strach, že by mi doktor pouze předepsal léky proti nespavosti na předpis, aby měl ode mě pokoj. Hledala jsem tedy bylinky, které napomáhají při usínání. Vyzkoušela jsem různé čaje, ale jejich příprava byla zdlouhavá a i po vypití jsem měla problémy usnout. Pak jsem narazila na Dreamly.

 

Co je to Dreamly

Dreamly je přírodní doplněk stravy, který by měl zatočit nespavostí a navodit klidný a hlavně kvalitní spánek. V jedné krabičce Dreamly naleznete 60 tobolek, které vám zajistí měsíc klidného spánku. Obsahuje bylinky, které napomáhají usínat, zkvalitňují spánek a mohou zmírňovat stres.

 

Mrkněme se pod pokličku aneb jaké je složení Dreamly

Jelikož je Dreamly přírodní doplněk stravy na podporu spánku, nalezneme v jeho složení pořádnou nálož účinných bylinek. Nemusíte se bát zbytečných barviv nebo éček, ty byste v Dreamly marně hledali.

 

Kozlík lékařský

Kozlík lékařský je bylinka, která napomáhá usínání, podporuje duševní zdraví a náš kardiovaskulární systém.

Mučenka pletní

Mučenka napomáhá k relaxaci, podporuje dobrý spánek a celkově zklidňuje organismus.

Šafrán setý

Šafrán napomáhá k pozitivní náladě a relaxaci. Avšak jeho účinky jsou znát až po dlouhodobém užívání.

safran sety

Meduňka lékařská

Oblíbená bylinka také v kuchyni. Podporuje zmírnění stresu, přispívá k hormonální rovnováze a duševnímu zdraví.

medunka lekarska

L-tryptofan

Aminokyselina, kterou si naše tělo neumí samo vytvořit a je nezbytná pro náš spánek. Pokud máme v organismu malé množství l-tryptofanu, máme problémy s usínáním popřípadě nespavostí.

 

Jak fungovalo Dreamly u mě?

Jelikož jsem vyzkoušela bylinky ve formě čajů, které u mne nezabíraly, myslela jsem si, že Dreamly u mne nemůže mít lepší účinky. Nicméně díky, tomu, že Dreamly obsahuje hned několik bylinek podporujících spánek, dala jsem mu šanci. Při nákupu mě překvapila i rychlost, s jakou mi byl balíček doručen. Objednala jsem v pondělí a v úterý jsem se už těšila, jak se konečně vyspím. Oproti konkurenčním výrobkům na trhu má ve svém složení všechny účinné složky v maximálním možném množství, které šlo do jedné tobolky vměstnat. První noc jsem si vzala 2 tabletky 30 minut před spánkem, tedy dle návodu výrobce. Byla jsem překvapená, že po chvíli se dostavila únava a já usnula ani nevím jak. V noci jsem se zbytečně nebudila a ráno se probudila odpočatá. Dreamly užívám již 14 dnů a musím říct, že se mi daleko lépe usíná a každé ráno se budím svěží a odpočinutá do dalšího dne. Kromě lepšího usínání se mi tedy i zkvalitnil spánek.

 

Jak Dreamly užívat

Dreamly by se mělo užívat ve formě dvou tobolek 15 – 30 minut před spánkem. Již první noc na sobě pocítíte, že se vám daleko lépe usíná a ráno pro vás nebude problém vstát. Jelikož Dreamly obsahuje šafrán setý je nutné jej brát pravidelně několik dnů, jelikož se účinky šafránu začnou projevovat po 5 až 10 dnech.

 

Komu není Dreamly určené

Ačkoliv v Dreamly naleznete l-tryptofan a bylinky, je potřeba jej užívat s mírou. Dreamly není vhodné pro děti do 3 let a také by jej neměly užívat těhotné a kojící ženy. Pokud již užíváte antidepresiva nebo léky na spaní na předpis, poraďte se se svým lékařem o vhodnosti Dreamly.

 

Jaké jsou vedlejší účinky Dreamly?

Složení Dreamly je neškodné a nenávykové, přesto bychom neměli překračovat denní doporučenou dávku. Pokud nedopatřením překročíte denní doporučenou dávku, nemusíte se bát, vaše tělo přebytečné látky vyloučí.

 

Výhody a nevýhody Dreamly

 

+ Vyrobeno v ČR

+ Není potřeba lékařský předpis

+ Na Dreamly nevzniká závislost

+ Kvalitní bylinné složení spolu s l-tryptofanem

+ Rychlé doručení

 

– Bez slevy na další nákup

– Dreamly nelze zakoupit v lékárně

– Je potřeba jej užívat pravidelně pro lepší účinky

 

objednat dreamly

Chci Dreamly vyzkoušet