Řekněme si to na rovinu. Bez ohledu na to, jak jste nadšení z nového projektu nebo priority ve svém životě, budou vždy existovat dny, kdy vaše motivace zaostává. Dny, kdy navzdory veškerému pokroku, který jste udělali v minulosti, je pro vás momentálně lepší sezení na gauči a hraní videoher. Lepší než abyste se zvedli a dokončili  práci, potřebnou pro splnění vašich cílů.

Abyste byli úspěšní, musíte být schopni se motivovat. Takže vždy, když cítíte, že vaše cesta a rozhodnost zaostávají, obraťte se na náš seznam motivačních citátů. Citáty vás nakopnou a zažehnou  jiskru potřebnou k dosažení cíle.
Dali jsme pro vás dohromady seznam našich nejoblíbenějších motivačních citátů, kdy při jejich přečtení cítíme ten správný náboj a “feeling“. Motivační citáty jsou prospěšné, co se týče udržení vlastní motivace a při práci na obtížných projektech!
Skvělé podniky se nerodí přes noc. Místo toho vyžadují důsledné a odhodlané úsilí k úspěchu – což znamená, že musíte najít způsob, jak udržet vaši vášeň v dlouhodobém horizontu.  Ať už jste stále ve fázi plánování vašeho podnikání, nebo zda teprve tvoříte plán útoku, který přinese vaši vizi na dlouhou vzdálenost, stanovení dobrých cílů je důležitou součástí úspěchu v podnikání. Jakmile budete mít své cíle ujasněné, budete muset vynaložit 110% svého úsilí, abyste tyto představy změnili ve skutečnost. Chcete-li zvýšit motivaci a pracovat konzistentně na vysoké úrovni, podívejte se na následující slova moudrosti. Ještě snad jen dodám, že kdykoli máte pochybnosti, přečtěte si následující seznam top motivačních citátů a uvidíte sami.Zde jsou:

Být šťastný neznamená, že je všechno perfektní. Znamená to, ses rozhodl užívat si života i přes všechny jeho nedokonalosti.

Chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíš

motivačních citátů 9

Dávej si cíle. Nemluv o nich. Začni je tiše plnit. A nakonec si pořádně zatleskej.

Dávej si pozor na svá slova. Mohou být odpuštěna, ale ne zapomenuta.

Dělat, co máš rád, znamená být svobodný. Mít rád, co děláš, znamená být šťastný

motivačních citátů 8

Každý je génius, ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná. Albert Einstein

Konej dobro a dobro se ti vrátí.

motivačních citátů 10
Najdi si tři koníčky, které miluješ- Jeden, díky kterému si vyděláš peníze. Druhý, díky kterému budeš ve formě. Třetí, díky kterému budeš kreativní.

Následuj své srdce, ale nezapomeň si s sebou vzít svůj mozek.

Nejlepší vzdělání, kterého můžeš dosáhnout, získáš díky cestování. Nic tě nenaučí víc, než když budeš objevovat svět a sbírat zážitky.

Nejprve se tě budou ptát, proč to děláš. A potom se tě budou ptát, jak jsi to udělal.

motivačních citátů 5

motivačních citátů 7

motivačních citátů 6

Pracuj, když ostatní spí. Uč se, když ostatní paří. Šetři, když ostatní utrácejí. Žij život, o kterém ostatní sní.

Představivost je důležitější než znalosti. Albert Einstein.

Přestaň čekat, až bude pátek, až bude léto nebo až se do tebe zamiluje. Šťastný můžeš být jen tehdy, když přestaneš čekat.

Přítel je ten, před kým se nebojíš říct nahlas, cokoliv tě napadne.

Šťastný je ten, kdo se raduje z ostatních a nikomu nic nezávidí
Šťastný je ten, kdo žije ze dne na den, na nic si nestěžuje a je vděčný za každou maličkost.

Svůj život můžeš jednoduše změnit tak, že se na něj začneš dívat z jiného úhlu.

Teorie pravděpodobnosti- čím více přání máš, tím víc se ti jich splní. Nejdůležitější je nepřestat snít.

V přístavu je loď vždy v bezpečí, ale to není její účel. Albert Einstein.

Zeptej se sám sebe, jestli tě to, co děláš dnes, dovede tam, kde chceš být zítra.

motivačních citátů 3
motivačních citátů 2

motivačních citátů 1

Podívejte se také na 50 nejlepších citátů o životě, které vám pomohou najít sebe sama.