K českému létu bez pochyby patří hudební festivaly. Mladí lidé (i ti starší) si nedovedou léto bez fesťáků představit. Skvělá hudba, jídlo, lidé a k tomu příroda a spousta zábavy. Festivalů je ale v dnešní době opravdu hodně a vy nevíte, který si vybrat? Na všechny nemůžete, ale nějaké byste chtěli stihnout. My vám představujeme nejzajímavější hudební festivaly 2018. Věříme, že si všichni vyberete a na některém z festivalů se v létě uvidíme.Hudební festivaly 2018 v České republice

festivaly 2018
 Foto: pexels

Letní kulturní festival ČESKÉ HRADY 2018

Hrady CZ jsou asi nejznámější a vůbec nejoblíbenější festival u nás. Obsahuje 8 zastávek a každá je spojená s českým hradem. Tento festival si můžete vychutnat jak v Čechách, tak na Moravě. Zažijete nejlepší kapely, které máme v ČR. Mezi ně patří například Mandrage, Monkey Business, Lenny, Jelen, J.A.R., Rybičky 48, Vypsaná fixa nebo Tomáš Klus. Festival trvá celé léto (červenec + srpen) a koupit vstupenky můžete zde. Pokud si koupíte vstupenku i na sobotní festival, v ceně je i vstup na hrad, tak toho využijte!

Colours of Ostrava 2018

Colours můžete navštívit ve dnech 18-21/7 v Dolních Vítkovicích. Jedná se o multižánrový festival plný hudby, koncertů, divadel, filmů a workshopů. Každý si tu najde to své. Těšit se můžete na českou i zahraniční scénu. Příkladem interpretů může být Jessie J, Joss Stone, Beth Ditto, Mig 21, Jaroslav Uhlíř, Gipsy.cz nebo Hentai Corporation. Najdete tu několik možností k ubytování, bohaté občerstvení je samozřejmostí. Vstupenky koupíte tady.

Přečtěte si 10 důvodů, proč byste měli Colours navštívit.

Votvírák 2018

Votvírák patří mezi největší velmi oblíbené festivaly 2018 a odehrává se 15.-17.6. na letišti v Milovicích. Poslechnout si můžete ty největší hvězdy jako je Ewa Farna, Xindl X, Divokej Bill, Chinaski, Paulie Garand, Tata Bojs atd. Vstupenky zakoupíte zde. Nezapomeňte si vzít stan a zakempit to v takzvaném stanovém městě. Bližší informace se dozvíte na oficiálních stránkách.

Rock for people 2018

Festival, který stojí za povšimnutí, je Rock for people v Hradci Králové. Udělejte si čas 4-6/7/18. Nezapomenutelná hudební show, gastronomické zážitky a spoustu zábavy. To vše vás čeká. Co se týče kapel, dočkáte se například The Prodigy, Skillet nebo Třech sester. Jedná se o kombinaci české i zahraniční hudby. Vstupenky můžete zakoupit zde. Jsou sice dražší, ale je to opravdový zážitek, který stojí za to! Budete ještě dlouho vzpomínat, slibujeme. 🙂

Let it roll 2018

Drum & bassový festival Let it roll se koná se 2.-4.8. hned ve třech dnech. Letos se jedná o již 10. ročník open air festivalu. Dohromady 9 pódií a přes 300 umělců! To vážně stojí za to. Těšit se můžete i na ohňostroj a světelnou show. Vstupenky nakupujte zde.

Hip hop KEMP 2018

Festival pro milovníky rapu a hip hopu. 17. ročník se odehrává ve dnech 23.-25. 8. v Hradci Králové. Těšte se na klasiky jako Kontrafakt, Majk Spirit, PSH nebo Chaozzz na dohromady šesti stages.

OKOŘ 2018

Úžasného festivalu s hradní atmosférou se můžete zúčastnit 25. 8. 2018. Těší se na vás Tomáš Klus, Chinaski, Anna K nebo Michal Hrůza. Vstupenka stojí 590 Kč, tak si pospěště s nákupem.

Vysočina fest 2018

Vysočina fest se koná 5.-7.7. v Jihlavě. Vystoupí například kapela Kabát, David Koller, Divokej Bill nebo Ektor. Těšte se i na doprovodný program pro vás i pro děti. Festival je úspěšně vyprodán a tak doufáme, že už máte koupené vstupenky.

Sázava fest 2018

Další akce, která patří mezi nejlepší festivaly 2018, je Sázava fest. Zapiště si do diáře datum 26.-28.7. Vstupenky nezapomeňte zakoupit tady, ať máte svoje místo jisté. Mezi vystupující patří například No Name, Rytmus, Mandrage nebo také Karel Gott.

Benátská 2018

V Liberci 26.-29.7. 2018 se můžete zúčastnit festivalu Benátská a poslechnout si hvězdy jako Jarek Nohavica, Bonnie Tyler, Václav Neckář, Ben Cristovao, Mirai, Marie Rottrová a další. Vstupenky na všechny dny můžete koupit tady.

Vizovické Trnkobraní 2018

Trnkobraní se koná 17.-18.8. 2018 ve Vizovicích. Účinkující budou vystupovat na 2 stages a mezi ně paří například Wohnout, Mandrage, Pekař, Jarek Nohavica nebo Visací zámek. Vstupenky ještě stihnete koupit tady.

Fajtfest 2018

Ve Velkém Meziříčí se koná ve dnech 12.-14.7. Fajtfest. Pokud máte rádi metal, tohle je festival přímo pro vás. Těšte se na Crazy town, Emmure nebo Alazka.

Aerodrome festival 2018

28.-30.6. se vydejte na Aerodrome festival v Panenském Týnci. Poslechnete si Macklemore, Lana Del Ray, Wiz Khalifa nebo třeba Celeste Buckingham. Z Prahy je dokonce zajištěná doprava na festival zdarma. Zakupte vstupenky tady.

Beats for love 2018

Baví vás tanec? Zkuste festival B4L, který se koná v Ostravě 4.-7.7. 2018. Zatančíte si na Galantis, Alana Walkera, potkáte DJ Roxtara nebo Ektora. Vstupenky jsou k dispozici zde.

Metronome festival 2018

Pražský multižánrový festival, který se odehrává 22.-23.6., vás okouzlí zejména svojí širokou nabídkou různých interpretů. Vydejte se v tyto dny na pražské Výstaviště. Mezi přednosti festivalu patří kvalitní zvuk a skvělá show. S nákupem vstupenek si pospěšte, aby se nevyprodaly!

Tohle jsou ty nejlepší festivaly 2018. Dejte nám vědět, na jakém festivalu se letos potkáme a který vás nejvíce zaujal a čím. 🙂

Podívejte se na výběr nejlepších přírodních koupališť v ČR 2018!

Kačka

Kačka

happy bloger a věčný optimista

Ahoj! Jmenuji se Kačka. Jsem kreativní a velmi cílevědomý člověk, věčný optimista a snílek. Snažím se pomalu si plnit sny a stále se v něčem zlepšovat. Baví mě tvořit, hrát si s texty a upravovat je. Ráda vařím i peču, miluji zdravé jídlo, ale i nezdravé (hlavně sladké, hihi). Zajímám se o typicky holčičí záležitosti – kosmetika, móda, vaření, ale i cestování. Právě proto mám v Happymagu na starosti rubriky zdraví, kreativita, lepší život a právě i cestování.